Oficer kontrwywiadu popełnił samobójstwo

foto: Wikimedia Commons
foto: Wikimedia Commons

– To było samobójstwo. Wysoki rangą oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, którego ciało wczoraj wieczorem znaleziono w Mińsku Mazowieckim, powiesił się – mówi Mariusz Piekarski, reporter RMF FM. Płk Waldemar K. był jednym z najbardziej doświadczonych oficerów wojskowych służb specjalnych.

Oficer zajmował się bezpieczeństwem przemysłowym oraz certyfikatami firm z sektora zbrojeniowego. Był zastępcą naczelnika w Zarządzie Bezpieczeństwa Informacji Niejawnych. – To jeden z najbardziej doświadczonych oficerów w tych sprawach – mówi reporterowi RMF FM były szef SKW, gen. Janusz Nosek. Waldemar K. od ponad 20 lat pracował w służbach wojskowych. Był jednym z nielicznie pozytywnie zweryfikowanych oficerów WSI. – Bardzo dobry oficer. Jeden z nielicznych oficerów, którzy doskonale znali się na bezpieczeństwie przemysłowym – podkreśla Nosek.

Nie wiadomo co było przyczyną samobójstwa. Gen. Nosek twierdzi, że oficerowie popadają we frustrację, gdyż ich miejsce zajmują ludzie bez doświadczenia. Miejsce Waldemara K. miała zająć sekretarka.

Wczoraj wieczorem w Mińsku Mazowieckim znaleziono ciało oficera SKW.

CWIK/interia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.