Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Grzegorz Braun niewiele niżej od oficjalnie namaszczonego kandydata PiS

Wybory na prezydenta Rzeszowa zwyciężył w pierwszej turze kandydat tzw. totalnej opozycji Konrad Fijołek. „Namaszczony” przez propagandę rządzącej oligarchii Marcin Warchoł zajął trzecie miejsce, zyskując jedynie tysiąc więcej głosów od kandydata prawicy Grzegorza Brauna.

Frekwencja w wyborach wyniosła 54 proc.. Jak w nocy podała Miejska Komisja Wyborcza w Rzeszowie, zwyciężył Konrad Fijołek z wynikiem 56,51 proc. głosów.

Drugie miejsce zajęła kandydatka z obozu rządzącego Ewa Leniart z wynikiem 23,62 proc.. Dopiero trzecie miejsce znacząco odbiegające od pozostałych zajął główny kandydat obozu rządzącego Marcin Warchoł z wynikiem 10,72 proc.. Ostatnie miejsce zajął lider Konfederacji Korony Polskiej Grzegorz Braun z wynikiem 9,15 proc..

Przeliczając na ilość głosów, kandydaci otrzymali ich odpowiednio: Fijołek – 45 tys.; Leniart – 18,8 tys.; Warchoł – 8,5 tys.; Braun – 7,3 tys.. Różnica między Braunem a Warchołem wyniosła jedynie 1250 głosów.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

4 thoughts on “Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Grzegorz Braun niewiele niżej od oficjalnie namaszczonego kandydata PiS

 • 14 czerwca 2021 o 11:03
  Permalink

  Widać od dłuższego czasu, że poparcie dla osób wolnościowych i proponujących realistyczne i trzeźwe podejście do życia społecznego i gospodarczego utrzymuje się na stałym poziomie 10%. Patrz → Krzywa Gaussa dotycząca rozkładu populacyjnego cech (w tym inteligencji).

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2021 o 16:20
  Permalink

  Ale ten Nowy to z wyglądu potworna wschodnia wiocha, a o żonie z tymi strąkami na głowie to już szkoda gadać. Wot przedstawiciele wschodniego Zakarpacia z bolszewicką wizją świata.

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2021 o 16:40
  Permalink

  Jak sobie durnie wybrali, tak i będą mieli. Nie rozumiem tylko, jaki trzeba mieć zaczadzony umysł, aby wybierać kogoś z totalnej (antypolskiej) opozycji. Ilu jeszcze przykładów kłamstw PO potrzeba, aby ludzie przejrzeli na oczy?!

  Odpowiedz
  • 18 czerwca 2021 o 19:27
   Permalink

   Może kilka promów z Stoczni Szczecin albo milion elektrycznych samochodów?

   A może nie 10 MLD zł na swoją reżimową szczujnie TVPIS tyłko 20?

   PISoBOLSZEWICKIE towarzysze mają nieograniczone możliwości.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.