Oficjalny news Polskiego Radia: Konfederacja to skrajna, prorosyjska, antyamerykańska i antyeuropejska partia

Rosyjskojęzyczny serwis Polskiego Radia opublikował rozmowę z Jerzym Targalskim. Tekst opatrzono tytułem „Prorosyjska, antyamerykańska, antyimigrancka” ze zdjęciem, na którym jest logo Konfederacji.

– Prawdopodobnie największą niespodzianką ostatnich wyborów parlamentarnych w Polsce był wysoki wynik partii Konfederacja Wolność i Niepodległość, która po uzyskaniu 6,8 proc. głosów wprowadziła 11 posłów w Sejmie – czytamy w tekście.

Kolejny akapit zaś jest niebywałym skandalem. – Po raz pierwszy w najnowszej historii Polski do parlamentu trafiły skrajne prawicowe siły, które ponadto są prorosyjskie, antyeuropejskie i antyamerykańskie – kłamie Polskie Radio. Konfederacja i jej liderzy bowiem wielokrotnie zaznaczali, że nie są ani prorosyjscy ani antyamerykańscy, lecz nawołują do prowadzenia polityki zagranicznej zgodnej z polskim interesem. Podkreślają też, że w większości są antyunijni, nie antyeuropejscy.

Zaznaczamy, że powyżej przytoczona opinia pochodzi od redakcji Polskiego Radia.

Informacja rosyjskojęzycznego serwisu Polskiego Radia jest oczywiście propagandowym bełkotem, który nie dociera co prawda do polskiego odbiorcy, ale nadaje przekaz za granicę.

TUTAJ znajduje się wspomniana informacja na stronie Polskiego Radia.

Dlaczego polskie radio pisze Rosjanom, w ich języku, że Konfederacja to prorosyjska partia?  Nie jest to zbyt mądre… Potem się nie dziwcie, że rosyjskie media do nas dzwonią i proszą o wywiady – podsumował Konrad Smuniewski z Ruchu Narodowego.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

3 thoughts on “Oficjalny news Polskiego Radia: Konfederacja to skrajna, prorosyjska, antyamerykańska i antyeuropejska partia

 • Avatar
  13 listopada 2019 at 20:59
  Permalink

  BELKOT POLSKIEGO RADIA NA TEMAT KONFEDERACJI TO IDIOCTWO I DEBILIZM TEJ ROZGLOSNI IWYSLUGUJACYCH SIE OSOB . SWIADCZY TO O PANUJACEJ W TEJ ROZGLOSNI ZYDOKOMUNY . JUZ NIEDLUGO KONFEDERACJA ZWIELOKROTNI SWOJ ELEKTORAT W PARLAMENCIE I TO OBU IZB…

  Reply
 • Avatar
  13 listopada 2019 at 22:51
  Permalink

  Konfederacja jest prorosyjska proamerykańska proeuropejska mając za cel polską rację stanu !!!!!!!

  Reply
 • Avatar
  13 listopada 2019 at 23:30
  Permalink

  A czego się spodziewać po pisowskim radiu? To samo co TVPiS – atakowanie Polaków, zastraszanie Rosją i robienie laski dziczy z ukrainy, izraela i terrorystom z USA.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.