Ogłoszenie wydawcy o zmianach

Informujemy, że w najbliższych tygodniach będą wprowadzane małymi krokami zmiany na naszym portalu dotyczące wyglądu oraz funkcjonalności.

W pierwszej połowie sierpnia chcemy zakończyć synchronizację działalności z wydawaną również przeze mnie bezpłatną elektroniczną Gazetą „Rycerstwo”, która stanie się platformą opinii oraz artykułów. Portal Kontrrewolucja.net zachowa najpewniej charakter stricte newsowy. Będą się u nas pojawiały m.in. omówienia artykułów z „Rycerstwa”.

Oprócz tego chcemy zaktualizować wygląd naszej strony oraz poprawić jej funkcjonalność. Na tyle udało mi się poznać sprawy związane z kodem, że powinienem być w stanie naprawić błędy, które towarzyszą nam właściwie od początku istnienia.

Zmienią się też niektóre szczegóły, np. korzystanie z platformy Disqus, która służy obecnie na naszej stronie do komentowania treści. Postaramy się, by zastąpić to czymś lepszym.

Jeśli w najbliższych tygodniach zobaczycie jakieś błędy – prosimy o przekazanie nam informacji.

Przekaż wieści dalej!

Dominik Cwikła

Dominik Cwikła

Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach. Aktywny obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Wydałem też Gazetę "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było" (nieregularnie coś czasem nagram - szczegóły na moim profilu na fb) oraz w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story".

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.