Ojciec uśmiercił nienarodzone dziecko

Tragiczne wydarzenia w Trondheim wzburzyły norweską opinię publiczną. Kobieta poroniła po tym, jak ojciec jej dziecka podał jej pigułki zakupione w Internecie.

20-latka zaszła w ciążę ze swoim chłopakiem, który jednak nie chciał ponieść odpowiedzialności ojcowskiej. Wielokrotnie namawiał kobietę do zabicia swojego nienarodzonego dziecka. Ponieważ Norweżka nie chciała się zgodzić, mężczyzna postanowił pozbyć się „problemu”. Zakupił w sieci pigułki wczesnoporonne i podał je kobiecie bez jej wiedzy. Ponieważ tabletki nie zadziałały, mężczyzna ponowił próbę. Tym razem przemycił środek w napoju podanym dziewczynie. Nieświadoma niczego matka poroniła w 12 tygodniu ciąży. Postępowanie mężczyzny wyszło na jaw po tym, gdy kobieta udała się do ginekologa. Test wykonany przez lekarza wykazał obecność substancji wczesnoporonnej.

Mężczyzna przyznał się do winy, twierdząc jednocześnie, że „nie widział innego rozwiązania”, ponieważ dziecko mogło urodzić się niepełnosprawne. Sąd w Trondheim nie dał się przekonać i skazał mężczyznę na siedem lat więzienia. –  Jego zachowanie było dokładnie, cynicznie zaplanowane przekonywała prokurator.

Skazaniec ma już jedno dziecko, na które płaci alimenty.

Mgot/thejournal.ie

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.