Oni pójdą na wybory. Bandyci zdemolowali posesję starszego mężczyzny, bo był na niej plakat Trzaskowskiego

Poważne zniszczenia posesji w Kolcu koło Głuszycy (woj. dolnośląskie), na którym znajdował się banner Rafała Trzaskowskiego. Posesja należy do starszego, chorego mężczyzny, zaś sprawca lub sprawcy ataku nie zostali schwytani.

Sprejem wykonano wulgarne napisy na tarasie, oknach, elewacji oraz meblach ogrodowych. Zniszczono także płot i oczywiście banner.

Jak się okazuje, sąsiedzi wcześniej zaatakowali mężczyznę za jego poparcie dla Trzaskowskiego. Już przed I turą wyborów zniszczono mu banner wyborczy, zaś na oknach wypisano wulgaryzmy.

Jak donosi wp.pl, zaznaczając, że zachowano oryginalną pisownię, napisano sprejem m.in. „chańba”, „tu niema boga”, „bug, honor, ojczyzna”.

Właścicielem posesji jest starszy, chory mężczyzna.

– Wiemy o sprawie. W tej chwili prowadzone są czynności w kierunku art. 67 KW, oraz w kierunku zniszczenia mienia. W zależności od wielkości strat kwalifikacja czynu będzie ustalona na przestępstwo lub wykroczenie – powiedziała Agnieszka Głowacka-Kijek, rzecznik wałbrzyskiej policji portalowi dziennik.walbrzych.pl. Na tej stronie można obejrzeć zniszczenia, których dokonali napastnicy.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.