Oni są niemożliwi. CNN przekonuje, że zamieszki Black Lives Matter nie tylko nie rozprzestrzeniają koronawirusa, ale chronią Amerykanów od zachorowania

Leah Asmelash na stronie stacji CNN przekonuje, że zamieszki wywoływane przez Black Lives Matter – w tekście nazywane oczywiście „protestami” – nie tylko nie rozprzestrzeniają koronawirusa, ale wręcz chronią Amerykanów przed rozprzestrzenianiem się epidemii.

– Choć lewicowa CNN twierdzi, że mamy do czynienia z pandemią i należy Amerykanom uniemożliwić w ramach lockoutu prowadzenia biznesów, to jednocześnie ta sama lewicowa CNN twierdzi, że w „badaniu, opublikowanym w tym miesiącu przez National Bureau of Economic Research, wykorzystano dane dotyczące protestów z ponad 300 największych amerykańskich miast i nie znaleziono dowodów na to, że liczba przypadków koronawirusa wzrosła w tygodniach po rozpoczęciu protestów” – podkreśla Jan Bodakowski na portalu prawy.pl.

Zaznacza również, że według amerykańskiej lewicy, zamieszki „uchroniły Amerykanów przed zakażeniami”. Powodem tego stanu rzeczy miało być to, że… „ludzie starali się całkowicie unikać protestów”, w związku czym chowali się w domach i w nich pozostawali.

prawy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.