Instrukcja dla ISIS: jak kupować niewolnice?

foto: Foto: YouTube (Ari Murad) „ISIS Sex Slave Market”
foto: YouTube (Ari Murad) „ISIS Sex Slave Market”

Jak kupować seksualne niewolnice, jak organizować przetargi oraz czy można sypiać z kobietą i jej córką jednocześnie – odpowiedzi na te i inne pytania zawierają odnalezione instrukcje dla członków ISIS.

W szczególności w odnalezionych papierach informuje się o porządku czynności, jakiego powinni przestrzegać ekstremiści przy dokonywaniu transakcji: „Bracia, którzy chcą kupić seksualne niewolnice, powinni zwrócić się w formie pisemnej do swojego bezpośredniego dowódcy. Ten, kto nie zarejestruje się w ustanowionym porządku, otrzyma odmowę dostępu do seksualnych niewolnic na rynku niewolników” – czytamy w instrukcji wydanej przez ISIS. Jak wynika z tekstu instrukcji, „targi” dokonywały się w formie aukcji. Pieniądze przekazywano w zamkniętej kopercie. Wygrywał ten, kto oferował najwyższą sumę.

W grudniu stało się wiadomym, że w Państwie Islamskim opracowano szczegółowe reguły utrzymywania niewolnic. Rozpowszechnione fatwy przez teologów ISIS dostały się w posiadanie sił specjalnych USA w czasie nalotu na terytorium Syrii w maju zeszłego roku. W fatwach szczególnie informuje się, kiedy właściciel niewolnicy może wstępować z nią w intymną relację. Ojcu i synowi zabrania się uprawiania seksu z tą samą kobietą. Ponadto w zbiorze reguł mówi się, że członkom Państwa Islamskiego, którzy trzymają w niewoli matkę i córkę, zezwala się na utrzymywanie relacji seksualnej tylko z jedną z kobiet.

MGOT/panstwochrzescijanskie.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.