„Pokolenie Snapchat” na uniwersytecie

Uniwersytet Wrocławski apeluje do maturzystów, by nie przesyłali do dziekanatu zdjęć ze snapchata. Zażenowani pracownicy uczelni tłumaczą kandydatom na studia, że „słit focia” z psimi uszami nie nadaje się na legitymację studencką. A i to nie wszystko, jeśli chodzi o kompromitacje tegorocznych maturzystów

Kandydaci na studia na uniwersytecie powinni wiedzieć, że legitymacja nie jest miejscem na snapchatowe „psie mordki”. Wydawać by się mogło, że to oczywiste – a jednak. Na oficjalnej stronie Uniwersytetu Wrocławskiego zaapelowano do maturzystów, by zrezygnowali z psich uszu i innych snapchatowych naklejek przy fotografiach zgłaszanych do dokumentów.- Nie wgrywajcie do IRK zdjęć z uszami i nosami ze snapchata (…) – czytamy na stronie. – Kiepsko będą wyglądały na legitymacji studenckiej (tak, serio, tez nie mogliśmy uwierzyć) – informuje z zażenowaniem fanpage uczelni.

Dział nauczania musi też tłumaczyć przyszłych studentów, jak wypełnić ankietę, bo i z tym absolwenci szkół średnich mają problem. – A jeśli nie macie drugiego imienia, w polu „drugie imię” w IRK nie piszcie „nie mam”. No chyba, że chcecie mieć na legitymacji „Anna nie mam Kowalska” – można przeczytać na stronie. Trudno dziwić się, że po takich akcjach rośnie poparcie społeczeństwa dla likwidacji gimnazjów.

https://www.facebook.com/uniwroc/

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks