Pawłowicz znowu atakuje Polaków, którzy nie popierają socjalistów i aborcjonistów. Nazywa ich „antypolską opozycją”

Krystyna Pawłowicz/fot. YT/Telewizja Republika

Poseł Krystyna Pawłowicz znowu uraczyła użytkowników Twittera swoimi przemyśleniami. Jak zawsze pisząc z niedbałością, zaatakowała Polaków niepopierających PiS. Specjalnie poświęciła kilka zdań na Konfederację, nazywając jej zwolenników „antypolską opozycją”, głosujących „przeciw Polsce”.

– Nie ryzykujmy losem Polski i swych Rodzin ! Tylko Prawo i Sprawiedliwość ! Odrzucamy wszystkie antypolskie koalicje i grupy – proniemieckie i prorosyjskie.Obrońmy się przed nimi 13 X ! OBROŃMY odzyskaną godność i uzyskane TYLKO dzięki PIS nasze prawa ! – napisała na Twitterze poseł Krystyna Pawłowicz.

– KAŻDY choćby pojedynczy głos na KONFEDERACJĘ to głos na CAŁĄ antyPL OPOZYCJĘ. To głos PRZECIW Polsce,przeciw kontynuacji reform PIS. Różni wybrzydzacze,nie bądźcie samobójcami,bo stracicie wszystko !Głos do urny TYLKO na Listę nr 2 SONDAŻE nie wygrywają wyborów,IDZIEMY głosować – dodała.

Jakub Kulesza stwierdził krótko, że „taki wpis go dziwi”. – Krystyna Pawłowicz to lewaczka – głosowała przeciwko ochronie życia od poczęcia. Nic dziwnego, że zwalcza jedyną prawdziwą prawicę Konfederację – ocenił Kulesza.

To nie jedyny skandaliczny wyskok poseł Pawłowicz w ostatnim czasie. Jak informowaliśmy, wyzywała ludzi krytycznych wobec PiS od „rosyjskich tub”, w tym także posła Roberta Winnickiego, który – jak sam przypomniał – jest wnukiem Sybiraków. Ponadto utożsamiała partię PiS z Polską, a Polaków z wyborcami jej partii.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.