Pereira chciał zaatakować Konfederację, ale się skompromitował. Na portalu TVP Info przekonuje, że to „zbrojne ramię totalnej opozycji”

– Konfederacja – zbrojne ramię totalnej opozycji – głosi tytuł tekstu Samuela Pereiry, opłacanego z naszych podatków szefa portalu tvp.info. Poza skojarzeniem z PO, w tekście przekonuje, że po ewentualnym zwycięstwie Konfederacji Polska… będzie musiała spłacać roszczenia.

– Niechętnie zabieram głos w sprawie – niesamowicie korzystnej dla Rosji – antysemickiej narracji polityków Konfederacji. Powód jest prosty: za dużo jest w niej manipulacji, które należałoby sprostować, żeby w ogóle odbyła się jakaś dyskusja – twierdzi Pereira. Nie podaje jednak – wzorem pani Mosbacher – żadnego argumentu na podparcie tej tezy. Oczekuje fideizmu od odbiorcy, co – biorąc pod uwagę, że Pereira znany jest ze stronniczości i niesamowicie tendencyjnego okrajania faktów – byłoby po prostu głupie.

Dalej jest jeszcze lepiej, ponieważ jego zdaniem głosowanie na Konfederację, to „najlepszy prezent dla lobby, które chce wymusić na Polsce spłacenie powojennych roszczeń”. Potem standardowe hasła: Jeśli PiS nie wygra, to wygra PO i będzie dramat, tak jakby teraz było choć trochę lepiej. Pojawiają się też oskarżenia o „antysemityzm”.

W praktyce widać, że chodzi jedynie o utrzymanie przy władzy obozu, który jest gotów pozostawić tak bezczelnego propartyjnego propagandystę na stołku w rzekomo publicznych mediach. Żadna bowiem szanująca się redakcja nie chciałaby być kojarzona z taką osobą.

Tekst Samuela Pereiry – dla Czytelników o mocnych nerwach – znajduje się TUTAJ.

– Pracujący jako kierownik portalu reżimówki Samuel Pereira kolejnym etapem propagandy dla szurów – Konfederacja „zbrojnym ramieniem totalnej opozycji”. Oni się nic nie uczą na swoich błędach. I dobrze – podsumował Dominik Cwikła, założyciel naszego portalu.

https://twitter.com/Dominik_Cwikla/status/1130470714040094725

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.