Piasecki usłyszy zarzuty prokuratorskie

twitter.com/LukaszKohut, twitter.com/tvpolsat_info

Według nieoficjalnych informacji radny PiS, Rafał Piasecki, może jeszcze w tym tygodniu usłyszeć zarzuty ze strony prokuratury. Żona Karolina oskarżyła polityka o to, że przez lata znęcał się nad nią i stosował przemoc zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Kilka miesięcy zajęło prokuratorze gromadzenie dowodów w sprawie radnego z Bydgoszczy. Oficjalnie nikt z instytucji nie chce komentować sytuacji, jednak dziennikarze ustalili, iż postawienie zarzutów Piaseckiemu będzie mieć miejsce najpewniej jeszcze w tym tygodniu. Jeśli wierzyć tym ustaleniom, wezwanie zostało już radnemu przesłane. Będzie również rozpatrywany wniosek o zakaz zbliżania się Piaseckiego do żony. O taki środek zapobiegawczy wnioskowała Karolina Piasecka. Jak przyznaje, nadal obawia się o swoje bezpieczeństwo, ponieważ mąż nachodzi ją i próbuje zastraszać.

O przemocy u Piaseckich stało się głośno, gdy Karolina opublikowała w sieci nagranie ujawniające zachowanie radnego w domu. Na nagraniu słychać, jak mężczyzna krzyczy, ciska przekleństwami i zmusza żonę do poniżania się. Piasecka twierdzi, że w trakcie, gdy nagrywała awanturę, mąż atakował ją również fizycznie. Zdaniem kobiety przemoc była w małżeństwie obecna od dawna. – Bił mnie, pchał, rzucał w krzaki. Kazał mi zrezygnować z pracy, kazał obciąć włosy, żeby było widać, że jestem zdrajcą, że mówię o tym, co mi robi, co jest w domu – wyznała Karolina Piasecka w telewizji. Wspomina, że mąż znęcał się także nad córkami, m.in. zamykając je w pokoju. Radny twierdzi, że cała sprawa jest prowokacją. Oskarżył także żonę o liczne zdrady i zasugerował, że Karolina dorzuciła mu do alkoholu środki odurzające.

MGOT/wp.pl, wprost.pl, polskatimes.pl, pomorska.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.