PILNE! Rząd pogrążony w absurdzie! Bezsensowne i niebezpieczne restrykcje przedłużone. Czy na Podhale pojadą czołgi?

Rząd ogłosił oficjalnie, że obecnie trwające, nieuzasadnione oraz szkodliwe restrykcje wprowadzone pod pretekstem tzw. pandemii koronawirusa zostaną przedłużone. Jak zachowa się Podhale?

– Od 18 stycznia zdecydowaliśmy się po pierwsze o utrzymaniu wszystkich dodatkowych obostrzeń oprócz uruchomienia nauczania stacjonarnego w klasach I-III w szkołach podstawowych – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski na wieczornej konferencji.

Jako uzasadnienie przepisów w Polsce, minister podał… sytuację na Zachodzie Europy.

Oznacza to, że dalej formalnie trwać będzie lockdown – na przemian nazywany „narodową kwarantanną” i „etapem odpowiedzialności”, mimo niskiej liczby pozytywnych wyników testów na koronawirusa. Założyciel naszego portalu Dominik Cwikła przed Świętami Bożego Narodzenia zaczął podawać – na podstawie oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia – średnie z siedmiu dni i przypominał zapowiedzi rządu z listopada. Wedle tychże, od 26 grudnia do soboty Polska powinna mieć obniżone restrykcje na poziomie żółtej strefy. Obecnie – jeśli trzymać się liczb – powinna obowiązywać jedynie czerwona strefa.

– Dzisiaj średnia zakażeń z siedmiu dni wynosi 9573. Po 15-u dniach wynosi więcej, niż limit żółtej strefy. Dodać należy że od środy mamy wzrost pozytywnych wyników, przypadkiem oczywiście skorelowanych z zapowiedziami rządu o kolejnych obostrzeniach. Jak podkreśla MZ, „w związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów”, co daje – jak już ostrzegałem – możliwość ogromnych manipulacji liczbami wedle woli rządzących – napisał wczoraj na Minds.com Dominik Cwikła.

Jak podkreślił, „nie uzasadnia to narodowej kwarantanny (+29 tys.) ani nawet „bezpiecznika” (19-27 tys.), a co najwyżej czerwoną strefę”. – A i to pozostaje już mocno wątpliwe, jak w ogóle istnienie tego rządu i jego rozporządzeń – podsumował.

Pytanie, co stanie się z Podhalem oraz kolejnymi przedsiębiorcami, którzy jawnie już buntują się przeciwko demokratycznej, socjalistycznej władzy? Górale zapowiedzieli, że otworzą swoje firmy niezależnie od decyzji rządu. Czy więc władza będzie udawała, że na Podhalu nic się nie dzieje? A może wyśle czołgi?

rmf24.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.