„PiS po cichu zorganizował konferencję w sprawie żydowskich roszczeń” (WIDEO)

Ewa Rzeuska w Mediach Narodowych poinformowała o organizowanej „po cichu” konferencji w sprawie roszczeń żydowskich oraz ustawy 447.

Warto zauważyć, że pomysł, by „po cichu” załatwić sprawę pojawił się m.in. w skrajnie antyklerykalnej i proizraelskiej telewizji „Idź Pod Prąd”.

– Ta informacja została całkowicie ukryta. PiS zorganizował żydowską konferencję ws. roszczeń żydowskich i ustawy JUST447. Proszę państwa, ta informacja jest umieszczona na oficjalnych stronach. Rząd dobrej zmiany, rząd PiS-u okłamuje Polaków za ich własne pieniądze – powiedziała Ewa Rzeuska w Mediach Narodowych.

Dodała, że mimo odmowy przyjazdu prezydenta Dudy na obchody w Auschwitz to „Polska jest najbardziej proizraelskim krajem”, a rząd PiS odwraca sytuację i pokazuje „bohaterstwo” Andrzeja Dudy.

– USA wmawia nam, że Rosja jest naszym największym wrogiem, a sami dogadują się z Putinem – podkreśliła.

W dalszej części programu poruszono temat trwającej budowy rurociągu Nord Stream 2. Jak zauważa Ewa Rzeuska – to działania polskiego rządu umożliwiły Rosji jego dalszą rozbudowę na Morzu Bałtyckim.

– Prawo i Sprawiedliwość za darmo oddało Danii ogromną część Morza Bałtyckiego. Nasi rybacy nie mogą teraz korzystać z tego terytorium. My nie mamy z tego nic, oprócz – jak PiS stwierdzi – dobrych stosunków z Danią. Okazuje się, że ten właśnie manewr umożliwił Putinowi tworzenie Nord Stream 2 – zaznaczyła Rzeuska.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.