PiS spróbuje zaszprycować Polaków przymusowo? Jasna deklaracja Kaczyńskiego na posiedzeniu partii. „Państwo musi czasem skorzystać z przymusu”

– [Jarosław Kaczyński] Stwierdził, że państwo jest organizacją przymusu i czasem musi z tego skorzystać – powiedziała „Super Expressowi” poseł PiS, która brała udział w posiedzeniu partii w Przysusze. Prezes rządzącej oligarchii mówił m.in. o przymusowym aplikowaniu preparatu na koronawirusa.

SE zwraca uwagę, iż „Kaczyński nie ukrywa, że sukces programu szczepień jest niezbędnym elementem jego politycznych planów”.

– Powiedział, że jeżeli argumenty merytoryczne nie trafią do ludzi, jeżeli nawet nagrody w loterii nie przyniosą odpowiednich rezultatów, to państwo będzie musiało sięgnąć po inne środki. Stwierdził, że państwo jest organizacją przymusu i czasem musi z tego skorzystać – mówiła poseł PiS prosząca o anonimowość.

Portal dziennika przypomina też, iż już w maju Kaczyński w tygodniku „Sieci” twierdził, że bez aplikacji eksperymentalnego preparatu „nie ruszymy do przodu”. – Być może trzeba będzie politycznie bardzo dużo zaryzykować, jeżeli zachęty nie wystarczą – mówił w ubiegłym miesiącu Jarosław Kaczyński.

W Przysusze prezes PiS wskazywał, że odporność zbiorowa jest konieczna do realizacji nowego ładu Morawieckiego. Jeśli zaś nadejdzie tzw. czwarta fala, zamknięta zostanie znowu gospodarka, zaś plany partii rządzącej przepadną.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.