Pitoń w Radiu Zet. Lider Góralskiego Veta niszczy narrację rządu o konieczności restrykcji pod pretekstem tzw. pandemii

Sebastian Pitoń, lider Góralskiego Veta ostro skrytykował narrację o tzw. pandemii w Radiu Zet. Powiedział również, że kontroli sanepidu czy policji górale się nie boją.

– Restrykcje są niekonstytucyjne i bezprawne. My stoimy w prawie a rząd jest rebeliantem. My do rebelii rządu nie chcemy się przyłączać – powiedział Sebastian Pitoń w programie „Gość Radia ZET”. Lider Góralskiego Veta dodał, że „nie może przyjąć narracji o pandemii”, gdyż „fakty jej nie wytrzymują”. 

– Uważam, że żadnej pandemii nie ma. Twierdzę na podstawię danych GUS o ilości zgonów i danych Ministerstwa Cyfryzacji. Sam chorowałem na koronawirusa. To lekka, przyjemna choroba – wyjaśnił Pitoń.

– W górce śmierci, która miała miejsce w listopadzie, ponad tysiąc osób w Polsce umierało ze względu na restrykcje rządu. Tylko ok. 3 proc. umierało ze zdiagnozowanym covidem. Z czego przypuszczam, że znaczna część to były diagnozy lipne. Gdyby przyjrzeć się suchym liczbom, to okaże się, że narracja o pandemii jest socjotechniczną operacją, która ma na celu zmydlenie nam oczu i przejście do kolejnej fazy, która zakończy się zmianami własnościowymi – stwierdził Sebastian Pitoń.

Odniósł się także do propozycji tzw. pomocy góralskim gminom.

– Rząd chce nas przekupywać naszymi własnymi pieniędzmi, bo to my będziemy musieli oddać te pieniądze, my poniesiemy koszty inflacji. To nie jest tak, że ministrowie zrzucili się i dali nam miliard. Wykreowali go czy wydrukowali – wyjaśnił.

Ocenił także, że prawdopodobnie wszyscy przedsiębiorcy wezmą udział w akcji Góralskiego Veta.

– Liczę na to, że przyłączy się do nas cała Polska – dodał.

– To nie jest tak, że górale głosowali na PiS. Górale są ludźmi konserwatywnymi i w dużej mierze katolikami. PiS tworzyło złudzenie partii konserwatywnej, sprzyjającej katolicyzmowi. Górale w sytuacji trochę bezalternatywnej, wybrali PiS. Ale to nie jest tak, że wszyscy. Z 60 proc. pewnie tak – ocenił Sebastian Pitoń.

Następnie wrócono do kwestii narracji rządu o tzw. pandemii koronawirusa a także sensowności obowiązujących restrykcji.

– Znam opinie wielu wirusologów, epidemiologów. Ci rządowi eksperci nie mają racjonalnych argumentów. Działają w złej wierze. Ktoś im płaci, są zależni i robią to, co im każą – stwierdził.

Jak dodał, górale „nie boją się sanepidu i policji”. – To ludzie, którzy żyją wśród nas. Wszyscy jedziemy na jednym wózku. Już chodzą kontrole i proszę mi wierzyć – nie jest źle. Policjanci i urzędnicy z sanepidu zachowują się w sposób racjonalny i nienadgorliwy. Mamy prawników, którzy z nami współpracują. Damy sobie radę – zapowiedział Pitoń.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

13 thoughts on “Pitoń w Radiu Zet. Lider Góralskiego Veta niszczy narrację rządu o konieczności restrykcji pod pretekstem tzw. pandemii

  • 12 stycznia 2021 o 22:21
   Permalink

   Najwazniejsze wcale nie jest,, zdrówko „,. najważniejsze jest ZBAWIENIE a Bóg jest Panem zdrowia i zycia

   Odpowiedz
  • 13 stycznia 2021 o 20:39
   Permalink

   Zycie nie jest najwazniejsze
   Ważniejsze sa nasze ideały i w to co wierzymy

   Odpowiedz
  • 15 stycznia 2021 o 09:48
   Permalink

   Nikt po prostu nie zdaje sobie sprawy co dzieje się Polską i z Polakami jak niszczona jest gospodarka przede wszystkim Polski boku niej upatruje swoje wątpliwości w przyszłości że długi zaciągnięte poprzez polityku którzy karmią nas naszymi pieniędzmi i mówią że to pomoc od rządu to nie da się nie zauważyć tego kamienia w oku Cieszy mnie że ludzie nawet ci najbardziej oporni na wiedzę Zaczynają dostrzegać nadchodzące zmiany teraz kiedy jest pandemia psychozy kradną rządowcy gigantyczne pieniądze aby mieć zabezpieczenie na trudne późniejsze czasy każdą klasę społeczną zniszczą na tyle ile im się damy Więc zachęcam to strajków

   Odpowiedz
   • 15 stycznia 2021 o 09:55
    Permalink

    Absolutnie nie interesuje mnie to kiedy przyjdzie do mnie przyjdzie cichy samobójca i nagle znikne z życia ziemskiego. Prawda i możliwością WOLNOSCI SŁOWA, WOLNOSCI WYBORU, WOLNOSCI NA KAZDEJ PLASZCZYZNIE WLASNYCH MYSLI I PRZEKONAŃ. CHRONI MNIE POLSKIE PRAWO, POLSKA KONSTYTUCJA I TO ZE JESTEM POLAKIEM.

    Odpowiedz
 • 12 stycznia 2021 o 20:06
  Permalink

  ZYCIEI ZDROWIE JEST NAJBARDZIEJ CENNE Z WSZYSTKIEGO NIE MA OKRESLONEJ CENY JEST BEZCENNE .KONIEC I KROPKA.

  Odpowiedz
  • 12 stycznia 2021 o 20:34
   Permalink

   Ludzie żyją dla jakiś idei i wartości i wolności… A ty jak chcesz żyć w strachu to żyj, żryj, sraj i śpij huj z takim życiem

   Odpowiedz
 • 12 stycznia 2021 o 22:05
  Permalink

  Brawo góral. Jestem z Wami. Przeciwko ku…stwu i upadkowi zasad.

  Odpowiedz
 • 12 stycznia 2021 o 22:06
  Permalink

  Brawo góral. Jestem z Wami. Przeciwko ku… stwu i upadkowi zasad. Stop pLandemii i masonistycznym planom. Niech żyje Polska

  Odpowiedz
 • 13 stycznia 2021 o 01:48
  Permalink

  brawo jeden normalny w tym szaleństwie kreowanym przez pachołków zwanych rządem

  Odpowiedz
 • 13 stycznia 2021 o 08:16
  Permalink

  od jakiś 15 lat piSSda pokazuje, że jest organizacja lewicową, o odchyłach syjonistycznych, gdzie im do konserwatyzmu, czy górale są ślepi? i czy nie było alternatywy (konfa)? żydobolszewicka piSSda, po prostu ich kupiła, ich własnymi pieniędzmi. wystarczyło im, dla usprawiedliwiania, że żydzi udają katolików.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.