Po co nam państwowa telewizja? TVP dopiero dzisiaj wspomina o Białymstoku, oczywiście w kontekście partyjnych przepychanek

Wczoraj w Białymstoku po raz pierwszy przeszedł homomarsz. Doszło do awantur z policją, która w brutalny sposób zajęła się nie tylko zadymiarzami, ale i osobami postronnymi. Wiele osób – w tym dzieci – oberwały gazem. Tymczasem utrzymywana pod przymusem z naszych pieniędzy TVP Info wspomina o tym dopiero dzisiaj, w dodatku podając ją w sposób kojarzenia z PO.

TVP Info informuje o wydarzeniach z Białegostoku dopiero dobę później, gdy znaleźli sposób na połączenie tego z PO/fot. prnt scrn tvp.info

– Schetyna solidaryzuje się z „bitymi w Białymstoku”. Rzeczniczka SLD: Ta przemoc była także za PO – tak brzmi tytuł informacji na portalu tvp.info z dzisiejszego popołudnia. Przypominamy, że szefem portalu „reżimówki” jest obecnie Samuel Pereira.

Już wczoraj wieczorem pojawiały się uwagi, że telewizja państwowa nie podaje informacji o tym, że policja po raz kolejny chroni imprezę LGBT i w agresywny sposób atakuje obrońców życia i rodziny.

– Ej, TVP Info nadal nic o Białymstoku? – zapytał Dominik Cwikła przed godz. 20 na Twitterze. – A co maja powiedziec ze PiSowskie ZOMO wyszlo z palami przeciw Narodowi broniac sodomy – odpisała jedna z internautek. – Oglądam cały czas. Serwisy skupiają się w udziale kaczelnika w jakimś pikniku dla rodziny. W Białymstoku nie odbywały się dziś żadne ekscesy, to wymysł ruskiej propagandy – sparodiował ton typowej dezinformacji TVP Rafał Igielski.

– Az trudno uwierzyć, że coś takiego można przemilczeć na kanale newsowym – stwierdziła Kaja Godek.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.