Polak we Włoszech oskarżony o zamordowanie sąsiada prawdopodobnie w ramach satanistycznego rytuału

Oskar K., Polak pracujący we Włoszech oskarżony jest o zamordowanie swojego sąsiada. Zgłosił się do szpitala cały we krwi. Na miejscu zbrodni śledczy odkryli akcesoria wskazujące, że mógł być to satanistyczny rytuał.

21-letni Oskar K. pracował w Brunico w Trydencie we Włoszech. „Corriere della Sera” poinformowała, że Polak zgłosił się do szpitala, ponieważ „zranił się zabijając sąsiada”.

Wiele wskazuje na to, że był to satanistyczny rytuał. Jego ofiarą był 30-letni Maxim Z.. Jego ciało miało liczne rany kłute. W domu Oskara K. zaś śledczy odnaleźli czaszkę oraz kości, które prawdopodobnie były wykorzystywane do satanistycznych rytuałów.

Nóż, za pomocą którego Polak zamordował sąsiada, K. wyrzucił do rzeki Rienz, która przepływa przez Brunico. Nurkowie przeszukują dno.

Polak udzielał się również w środowisku satanistów. Na ciele miał wytatuowany numer bestii z Objawienia św. Jana.

Ofiara pracowała jako ratownik na basenie w Brunico. Opisywano go jako „cichego i pracowitego chłopaka”. – W przeszłości zrobił kilka bzdur, ale nic poważnego. Nie sądzę, żeby miał podwójne życie – powiedział ojciec Z., który rozmawiał z nim kilka minut przed tragedią.

polsatnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.