Politpoprawny terror Twittera z powodu agresji czarnoskórych w Minneapolis. Trump wypowiada wojnę ideologicznej cenzurze w sieci

W Minneapolis od kilku dni trwają zamieszki. Agresywni murzyni niszczą i rabują sklepy dlatego, że zginął podejrzany o przestępstwo czarnoskóry mężczyzna. Do sprawy odniósł się prezydent USA Donald Trump. Jego wpis na Twitterze jednak został ocenzurowany, zaś serwis zamieszcza informację fałszywie twierdzącą, że wypowiedź Trumpa jest rasistowska.

W poniedziałek policja w Minneapolis otrzymała zgłoszenie o zapłacie fałszywym czekiem. Ujęto czarnoskórego mężczyznę, który pasował do opisu poszukiwanej osoby.

Funkcjonariusze przygnietli mężczyznę, w efekcie czego udusił się. Sprawa wywołała słuszne oburzenie opinii społecznej.

Natomiast zupełnie niesłuszne są ataki czarnoskórej ludności na sklepy. Bandy agresywnych murzynów niszczą i plądrują sklepy w Minneapolis.

Do anarchii i bezprawia w mieście ustosunkował się bardzo rozsądnie prezydent USA Donald Trump.

– Nie mogę stać z boku i patrzeć na to, co dzieje się w wielkim amerykańskim mieście Minneapolis. Totalny brak przywództwa. Albo bardzo słaby, radykalnie lewicowy burmistrz, Jacob Frey zbierze się do kupy i odzyska kontrolę nad miastem, albo wyślę Gwardię Narodową i wykonam zadanie – napisał Trump.

– Ci ROZBÓJNICY hańbią pamięć George’a Floyd’a i nie pozwolę na to. Właśnie rozmawiałem z gubernatorem Timem Walzem i zapewniłem go, że wojsko jest z nim cały czas. W razie jakichkolwiek trudności przejmiemy kontrolę. Ale gdy rozpocznie się grabież, rozpocznie się strzelanie – dodał w drugim wpisie prezydent USA. Jak się okazało, wpis ten został ocenzurowany przez Twittera.

– Ten Tweet narusza nasze Zasady dotyczące wyrażania pochwały dla przemocy. Ponieważ jednak jego treść ma znaczenie z punktu widzenia interesu publicznego, zainteresowane osoby wciąż mogą go zobaczyć – czytamy w komunikacie nad tweetem.

W odpowiedzi na kolejny już akt cenzury, prezydent Trump podpisał wczoraj rozporządzenie wykonawcze dotyczące mediów społecznościowych.

– Ma ono skutkować m.in. możliwością obarczenia serwisów odpowiedzialnością prawną w przypadku moderowania wpisów – czytamy na nczas.com.

Przypominamy, przy tej okazji, że nasz portal ma zablokowane kontro na Twitterze już od trzech miesięcy. Niezgodnie z podanymi przez serwis definicjami, zostaliśmy oskarżeni o „mowę nienawiści” za podanie informacji o z 13 października 2018 roku o zablokowaniu marszu LGBT w Lublinie. Serwis dodatkowo wymusza od nas fałszywe oświadczenie, że złamaliśmy regulamin Twittera, co nie jest zgodne z prawdą, również na podstawie uszczegółowionych przez serwis kwestii określających, co administracja rozumie pod pojęciem „mowy nienawiści”. Od czasu cenzorskiego i bezprawnego chwytu serwisu, konto naszego portalu nie może udostępniać treści na Twitterze. Szerzej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

3 thoughts on “Politpoprawny terror Twittera z powodu agresji czarnoskórych w Minneapolis. Trump wypowiada wojnę ideologicznej cenzurze w sieci

 • Avatar
  30 maja 2020 at 23:25
  Permalink

  Panie Cwikła, Pan źle to widzi, bo przecież to amerykańska policja wywołała protesty i bunt społeczny, zabijając Z PREMEDYTACJĄ amerykańskiego obywatela (nie po raz pierwszy zresztą). Trump powinien zapowiedzieć radykalną zmianę prawa i bezwzględne ucywilizowanie policji, a nie grozić na Twitterze strzelaniem do sprzeciwiających się bezkarności umundurowanych morderców.
  .
  Najważniejsze jest ludzkie życie i to jest istota problemu z Minneapolis.
  .
  Kto jak kto, ale Polak–kontrrewolucjonista powinien to rozumieć — czyżby nie słyszał Pan o katolickiej doktrynie LEGALNEGO BUNTU?
  .
  „Chauvin kept knee on Floyd’s neck over 2 minutes after he became non-responsive
  NBC News’ Tom Winter takes an in-depth look at state charging documents that allege former Minneapolis police officer Derek Chauvin had his knee on George Floyd’s neck for 2 minutes and 53 seconds after Floyd became non-responsive based on a law enforcement review of body-worn camera video.”
  Source: https://www.nbcnews.com/video/new-security-video-shows-events-leading-up-to-george-floyd-s-arrest-83971141769 (30.05.2020).

  Reply
  • Avatar
   1 czerwca 2020 at 20:36
   Permalink

   Protesty może wywołała. Ale nie zamieszki tych band degeneratów i szumowin niszczących sklepy i ulicę.
   Taka reakcja niszczy pamięć Floyda. Takie bandy powinny być łapane i do więzień na ciężkie prace wsadzane. Najlepiej na kilkanaście lat. Ja też twierdzę że to złe, ale postępowanie sądowe zostało zaczęte.

   Reply
 • Avatar
  31 maja 2020 at 12:08
  Permalink

  „Śmierć George’a Floyda na ulicy Minneapolis to wielka tragedia, która nigdy nie powinna się wydarzyć. Napełniła serca Amerykanów w całym kraju przerażeniem, wściekłością i żalem – mówił Trump [30.05.2020].” (onet. pl)
  .
  No właśnie, trudno teraz zwalać winę leżącą ewidentnie po stronie amerykańskiego państwa policyjnego, po stronie systemu socjalizmu liberalnego (prokapitalistycznego) na protestujących przeciwko zbrodniom tegoż systemu. Trzeba pamiętać, że w Poznaniu 1956 r., w Trójmieście 1970 r. i w Radomiu 1976 r. protestujący przeciwko systemowi socjalizmu komunistycznego (antykapitalistycznego) też nie uniknęli oskarżeń o czyny chuligańskie i niszczenie mienia (włącznie z podpaleniami komitetów partii), a mimo to potomni przyznali im rację i uznali ich PRAWO DO LEGALNEGO BUNTU, a działania ówczesnych władz potępili (zwłaszcza strzelanie do protestujących i „ścieżki zdrowia”).
  .
  Tak samo można ocenić dzisiejsze zamieszki w socjalistycznej Ameryce.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.