Imigranci w Polsce? Beata Szydło zaskakuje

foto: Facebook
foto: Facebook

Beata Szydło oświadczyła wczoraj, że nie zgodzi się, by Polska przyjęła uchodźców. Na tę decyzję wpłynęły wtorkowe zamachy w Brukseli. Rafał Bochenek, rzecznik rządu potwierdza te ustalenia.

– Poprzedni rząd zadeklarował, że będzie uczestniczył w przyjmowaniu uchodźców. Zgodził się na to, żeby kilka tysięcy osób mogło trafić do Polski na zasadzie dobrowolności – powiedziała premier Beata Szydło. Po zamachach w Brukseli, rząd nie chce jednak ryzykować i zdecydował się odrzucić wcześniejsze ustalenia państw Unii. – 28 krajów Unii Europejskiej zgodziło się na to, żeby poprzez relokację rozwiązać ten problem. Ale powiem bardzo wyraźnie: nie widzę możliwości, aby w tej chwili migranci do Polski przyjechali – mówi premier.

Rzecznik rządu potwierdził tę informację. Polska nie może przyjąć imigrantów ponieważ nie jest wstanie ustalić ich tożsamości. – Pokazują to wypadki  ostatnich dni. Nie możemy doprowadzić do takiej sytuacji, aby wydarzenia z krajów zachodnich, przeniosły się do naszego kraju- powiedział Rafał Bochenek na antenie TVN24.

Joan/se.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.