Poseł Jakubiak apeluje, by Kukiz’15 zerwało koalicję z proimigracyjnym Ruchem Pięciu Gwiazd. Chcą relokacji obcych m.in. do Polski (WIDEO)

Poseł Marek Jakubiak apeluje do Pawła Kukiza, by ten zerwał koalicję z Ruchem Pięciu Gwiazd, która popiera przymusową relokację imigrantów. Przypomina, że w przeszłości to właśnie Kukiz’15 zbierało podpisy przeciwko takiemu rozwiązaniu, w związku z czym obecna koalicja jest „hipokryzją polityczną”.

– Kiedy startowaliśmy do parlamentu polskiego robiliśmy gigantyczną akcję zbierania podpisów przeciwko relokacji przymusowej ‚uchodźców”. Paweł, zaufało nam tysiące ludzi. Tysiące ludzi na ulicach stało i setki tysięcy ludzi złożyło swoje podpisy. Nie mogę przejść do porządku dziennego nad sytuacją, kiedy zawiera się koalicję z partią Pięciu Gwiazd, która w swoim programie głosi, że częścią programu gospodarczego, politycznego tejże partii jest relokacja przymusowa relokacja uchodźców, w tym do Polski – powiedział poseł Marek Jakubiak z Federacji dla Rzeczpospolitej.

– Myślę, że można się pomylić, dlatego apeluję do Ciebie, Paweł, abyś tę koalicję zerwał, bądź niech partia Pięciu Gwiazd zmieni swój program. W ten sposób legitymizujesz działanie antypolskie, przeciwko interesowi polskiemu. Trzymaj się tego, z czym wchodziliśmy do Sejmu. Nie zdradzaj swoich wyborców.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Poseł Jakubiak apeluje, by Kukiz’15 zerwało koalicję z proimigracyjnym Ruchem Pięciu Gwiazd. Chcą relokacji obcych m.in. do Polski (WIDEO)

  • Avatar
    23 maja 2019 at 14:38
    Permalink

    To przykre, co stało się z K15. Moim zdaniem zostali spenetrowani przez systemowych dywersantów. Najgorsze jest to, że Kukiz tego nie widzi. Szanuję go za to, co zrobił, ale K15 w tej chwili już jest przystawką PIS.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.