Poseł PiS Joanna Lichocka pokazuje środkowy palec, a potem lamentuje, że to ona jest ofiarą „ataku i hejtu” (FOTO)

Poseł Joanna Lichocka z PiS pokazała wulgarny gest w stronę opozycji, która nie chciała przeznaczyć kolejnych miliardów z naszych pieniędzy na reżimowe media. Potem próbowała wycofywać się ze swojego porywu w niezwykle absurdalny sposób.

Za odrzuceniem senackiej uchwały w sprawie przekazania około 2 mln zł z budżetu nie na media państwowe, ale na państwowe szpitale głosowało 232 posłów, przeciwnych było 220. Po wygranej PiS Lichocka pokazała środkowy palec opozycji.

Jak się okazuje, wyraźny gest jawnie proaborcyjna poseł Lichocka tłumaczyła… drapaniem się w oko.

– 2 miliardy złotych dla TVP przegłosowane! Brawo wy! Na zdjęciu posłanka Lichocka (PiS), tuż po głosowaniu, twierdzi że poprawiała sobie oko – napisał na Twitterze Artur Dziambor.

To jednak nie koniec sprawy znanej z bezczelności Lichockiej. W rozmowie z Polsat News poseł Lichocka przekonywała, że… jest „zszokowana skalą tego ataku, uruchomionym hejtem”. Innymi słowy, robi z siebie ofiarę przekonując, że nic złego nie zrobiła!

– Chciałabym uświadomić naszym wyborcom, że mamy do czynienia z bezwzględną i cyniczną grą. Przemysł pogardy, manipulacji i kłamstwa, który reprezentuje Platforma Obywatelska [sic! – red. Kr] (…) pokazuje, że nie ma żadnych granic. Janusz Palikot przy Małgorzacie Kidawie-Błońskiej to był przedszkolak – przekonywała Lichocka.

– Baba, która pokazuje ludziom fucka jest oburzona skalą hejtu – podsumował Obywatel D.C.

twitter.com, polsatnews.pl, medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.