Poseł Urbaniak stwierdza, że „PiS przehandlowało temat ochrony życia”. Opowiada też, czemu pozostał plutonowym Straży Marszu Niepodległości (WIDEO)

– PiS przehandlowało temat ochrony życia – stwierdził w NCzasTV poseł Konfederacji i Ruchu Narodowego Michał Urbaniak. Skomentował także pogłoski, by zwolennik „Kościoła” otwartego Szymon Hołownia szykował się do wyborów prezydenckich w przyszłym roku.

Poseł Urbaniak opowiedział o Marszu Niepodległości. Od kilku już lat jest członkiem Straży Marszu Niepodległości. Także w tym roku zajmował się ochroną Marszu jako plutonowy.

– Uznałem, że skoro od 2012 roku jestem w Straży Marszu Niepodległości, to nie będę tego zmieniał – wyznał poseł Urbaniak w rozmowie z Dominikiem Cwikłą.

Ostro skomentował też decyzję PiS i posłów partii o oddaniu komisji rodziny w ręce aborcjonistki z partii Razem. – W mojej opinii, to jest niemały kabaret. Jestem zdania, że PiS przehandlował temat ochrony życia na rzecz – na przykład – zwiększenia 30-krotności składek ZUS, ponieważ teraz chcą to przegłosować. W momencie, w którym będzie to głosowane, a na przykład lewica się wstrzyma, oni są w stanie ten projekt przepchnąć – zauważył poseł Ruchu Narodowego i Konfederacji.

Skomentował też pogłoski, jakoby modernista i zwolennik tzw. „Kościoła” otwartego Szymon Hołownia miał startować na prezydenta. Zdaniem posła, może być to próba wypromowania kandydata PO, którym ktoś mógłby łatwo sterować.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.