Potężny fakenews izraelskiej gazety. Po prostu wymyślili zajście w Warszawie. Chyba, że policja kłamie

Rzekomy polski ochroniarz powalający rzekomego pijanego Polaka/fot. news.walla.co.il

– Pijany Polak grożący szkolnej wycieczce z Izraela został postrzelony przez ochroniarza – twierdził „Times of Israel”. Jak się okazuje, to bezczelny fejk. Informacja zniknęła ze strony, jednak przeprosin brak.

Portal „Times of Israel” informował, że w niedzielę „miał miejsce incydent podczas wizyty izraelskiej delegacji młodzieżowej w Polsce”. Powoływał się przy tym na serwis „Walla News”. Tam informacja brzmi jednak zupełnie inaczej.

– Dwaj miejscowi obywatele, którzy najpewniej byli pijani, podeszli do młodzieży i jeden z nich wyciągnął nóż. Ochroniarz, także obywatel Polski, rozbroił go, wyrzucił nóż z ręki i wyciągnął broń we współpracy z izraelskim ochroniarzem – czytamy po tłumaczeniu tekstu z hebrajskiego na stronie news.walla.co.il.

– Wydarzenie miało miejsce w Warszawie podczas wyjazdu delegacji z hotelu Novotel w centrum Warszawy. W wyniku incydentu nie było ofiar i nie doszło do żadnych szkód. Na miejsce wezwano polską policję, która zabrała napastnika na przesłuchanie – dodano.

W mediach w Polsce na ten temat nie było żadnej informacji. Na sprawę w pełnym świetle jako pierwszy zwrócił uwagę portal nczas.com.

Dzisiaj polska policja zdementowała doniesienia żydowskiej gazety zaznaczając, że w okolicy nie było żadnej zagranicznego wycieczki.

– Nie było żadnego postrzału. Nikt nie próbował dostać się do żadnego autokaru. Zdarzenie, jak wynika z dotychczasowych ustaleń i informacji przekazanych przez wspominanego w tekście ochroniarza (notabene Polaka) nie ma żadnych związków z antysemityzmem, ani nacjonalizmem. Nietrzeźwy mężczyzna, który w tym zdarzeniu – sprzeczce uczestniczył, trafił do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych. W czasie zdarzenia, w tym miejscu nie było żadnej zagranicznej wycieczki studenckiej ani innych cudzoziemców – poinformowała warszawska policja.

Samo zdjęcie również budzi wątpliwości. Rzekomym „pijanym Polakiem” widocznym na zdjęciu jest mężczyzna o dość ciemnej karnacji skóry z charakterystycznym zarostem. Czyżby więc pojawiały się pierwsze oznaki multikulti, które PiS funduje nam konsekwentnie od ponad dwóch lat? Przypominamy, że tylko w zeszłym roku Polska przyjęła legalnie półtora miliona imigrantów.

twitter.com, timesofisrael.com, news.walla.co.il, nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.