Poważne służby specjalne poważnego państwa. Rzecznik ministra koordynatora komentuje… informacje o jasnowidzu Jackowskim

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn na swoim oficjalnym profilu na Twitterze odniósł się do… wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego, znanego jako „jasnowidz z Człuchowa”, którą zamieszczono na rosyjskim portalu. Dostrzegł w nim narzędzie propagandy Kremla.

Żaryn znany jest z topornych komunikatów atakujących wszystko za jakiekolwiek odstępstwo od linii partii rządzącej. Jednak nawet my nie spodziewaliśmy się, że postanowi odnieść się do wypowiedzi „jasnowidza z Człuchowa” Krzysztofa Jackowskiego.

– Propagandowy portal nagłaśnia opinię znanego w Polsce jasnowidza, który na swoim kanale w mediach społecznościowych sugerował, że Polska będzie zagrożona w wyniku działań amerykańskich – czytamy na oficjalnym profilu rzecznika ministra koordynatora służb specjalnych.

– Tekst jest próbą wskazania, że współpraca wojskowa Polski i USA doprowadzi do wzrostu zagrożeń dla naszego kraju. Jednocześnie art. ukazuje Rosję jako kraj stabilny, który „obserwował będzie, co się dzieje”.  Propaganda Kremla przykłada dużą wagę do promowania tez mających na celu osłabianie i destabilizację współpracy i obecności sojuszniczej, w szczególności na wschodniej flance NATO. Trwałe wycofanie wojsk USA z Polski jest strategicznym celem Moskwy – przekonuje na Twitterze Żaryn.

„Powaga” komentarza rzecznika wskazuje, że nasze służby naprawdę są „specjalne”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.