Poważny portal poważnie traktuje swoich Czytelników

freeimages.com

Na portalu wpolityce.pl pojawił się news „Ważna deklaracja wiceministra rodziny, pracy i polityki społecznej: Program >>Rodzina 500 plus<< przyniesie wielkie efekty”. W deklaracji tej znajdziemy… cztery krótkie zdania Stanisława Szweda, wiceministra rodziny, prac i polityki społecznej, które wypowiedział w trakcie trwania programu „Młodzież Kontra” w TVP.

Oto cztery wypowiedzi przytoczone przez „wpolityce”: „My projekty obywatelskie szanujemy”, „Polska nie chce konkurować niskimi płacami”, „Rodzina 500 plus przyniesie wielkie efekty” oraz „Bezpieczeństwo obywateli to podstawowy cel”.

Szczególnie uderza pierwsze zdanie, gdy przypomni się odrzucenie obywatelskiego projektu „Stop aborcji”, który podpisało prawie pół miliona pełnoletnich obywateli Polski.

Portal podkreśla też, że według ministra, firma, która mało płaci pracownikowi, „niech lepiej upadnie”.

Prorządowy portal po raz kolejny inspiruje się relatywizmem, za który środowiska związane z PiS atakowały „Wyborczą” czy TVN. Dominik Cwikła opublikował już wcześniej kilka screenów wskazujących na totalny relatywizm tego medium w niczym nie ustępujący „Wyborczej”. Podkreśla przy tym, że portal wpolityce.pl „pięć lat temu opublikował tekst, w którym zarzucał, że >>media głównego nurtu rządowi nie patrzą na ręce, zajmują się do znudzenia liderem opozycji<<„. Poniżej linki do screenów.

Relatywne podejście do informowania

Skupienie się na opozycji

Atak na opozycję i wychwalanie władzy (TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ)

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet