Prawicowa opcja pozostaje. Ruch Narodowy, obrońcy życia i wolnościowcy pozostają w sojuszu (WIDEO)

Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego oraz Jakub Kulesza, wiceprezes partii KORWiN podczas transmisji na żywo podsumowali kampanię wyborczą i osiągnięcia Konfederacji. Pewne jest, że prawicowa koalicja propolska dalej będzie działała i zamierza poszerzyć się o kolejne środowiska, które wcześniej „nie zdążyły” do niej dołączyć.

Krzysztof Bosak podziękował sympatykom za zaangażowanie. Podkreślił, że „to była pierwsza kampania, w której w takiej skali byliśmy zamilczani przez media”. – Pamiętam kampanię, w której byliśmy atakowani przez media, natomiast teraz byliśmy zamilczani – powiedział Bosak.

– Dziękuję też za ogromną życzliwość naszych sympatyków. Szczególnie wobec absolutnie haniebnych ataków ze strony polityków PiS udających dziennikarzy, takich jak Tomasz Sakiewicz, Michał Rachoń czy innych osób, które próbują nas kwalifikować w roli, którą oni pełnią, tzn. reprezentantów obcych interesów – dodał lider Konfederacji.

Przypomniał, że Konfederacja zdobyła „więcej głosów niż Kongres Nowej Prawicy i Ruch Narodowy, które pięć lat temu szły osobno”. – To nie jest duża różnica, ale teoria o tym, że głosy się nie dodadzą, nie potwierdziła się – zauważył.

Konfederacja będzie też dalej istnieć, gdyż, jak zaznaczył Jakub Kulesza, „to nie jest projekt jednego sezon”.

– Prowadzimy rozmowy, niedługo przejdziemy do istotnych rozmów programowych. W tym celu będą się odbywały spotkania, by program na wybory parlamentarne, który będzie bardziej skomplikowany niż program na wybory europejskie ustalić. Są także czynniki zewnętrzne – środowiska, które w tak krótkim czasie nie zdążyły do nas dołączyć – mamy w tyle głowy możliwą współpracę z tymi środowiskami. Najbliższe dni czy tygodnie będą poświęcone tym rozmowom – zapowiedział Kulesza.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.