Premier Morawiecki bierze w obronę norki w #StopFurChallenge i jednocześnie nadal pozwala na mordowanie dzieci (WIDEO)

Premier Mateusz Morawiecki wziął udział w wyzwaniu #StopFurChallenge zapoczątkowanym na TikToku przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Posłuszny posłowi premier o wiele bardziej stanowczo i jednoznacznie wypowiadał się, niż na temat obrony życia nienarodzonych dzieci.- Zakaz hodowli zwierząt na futra to kwestia naszej wrażliwości. To także po prostu zwykła ludzka przyzwoitość – przekonuje Morawiecki w nagraniu na Twitterze.

Dodaje, że „chcemy pomóc zwierzętom, ale tak naprawdę pomagamy samym sobie, pomagamy ludziom”.

– Bo to, jak traktujemy zwierzęta, mówi wiele o nas samych – twierdzi Morawiecki. Ocenia także, że przysparzanie cierpień zwierzętom „jest sprzeczne z godnością ludzką”.

– Bądźmy dla naszych braci mniejszych po prostu ludzcy. Jesteśmy częścią świata, środowiska, natury, ale też na nas ciąży szczególna odpowiedzialność. Dbajmy więc o środowisko naturalne. Dbajmy też o zwierzęta. Przecież w XXI wieku można naprawdę bardzo dobrze wyglądać nie zakładając futrzanego okrycia – mówił dalej premier.

A co ten sam premier mówił o zakazie mordowania nienarodzonych dzieci?

– Być może tzw. kompromis aborcyjny nikogo nie satysfakcjonuje, ale nie udało się wypracować lepszego; chrześcijańska metoda jest tu niezmienna od lat: zło dobrem zwyciężaj – powiedział Morawiecki „Gościowi Niedzielnemu” w ubiegłym roku. Te słowa miały usprawiedliwić fakt, że zakazu mordowania dzieci w Polsce nie będzie i wszyscy jesteśmy i – według Morawieckiego tak powinno zostać – zmuszani do finansowania morderczego biznesu z mocy obowiązującego prawa.

Czy jednak według słów premiera temat polaryzujący społeczeństwo nie powinien zostać odrzucony? A może jednak zmienił nastawienie, w związku z tym w trybie natychmiastowym powinien uchwalić pełną ochronę życia człowieka? Czy może po prostu chodzi o słowotok mający uzasadnić fanaberię rządzących, co jest powszechne w naszym kraju?

twitter.com / gosc.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.