Prof. Bartyzel o TVP: „Stronniczość osiągająca poziom łajdactwa, że w głowie się nie mieści. Tego nawet nie można nazwać manipulacją”

Prof. Jacek Bartyzel/fot. YouTube/PCh24TV · Polonia Christiana

– Stronniczość PiS-owskiej Kur-wizji osiąga poziom takiego łajdactwa, że to się w głowie nie chce pomieścić. Tego nawet nie można nazwać manipulacją, bo manipulacja wymaga pewnej sztuki, odrobiny finezji, a to jest toporne, nachalne, chamskie, bezczelne kłamstwo – napisał na Facebooku prof. Jacek Bartyzel.

Jak ocenił profesor Bartyzel, „stronniczość PiS-owskiej Kur-wizji osiąga poziom takiego łajdactwa, że to się w głowie nie chce pomieścić”.

– Tego nawet nie można nazwać manipulacją, bo manipulacja wymaga pewnej sztuki, odrobiny finezji, a to jest toporne, nachalne, chamskie, bezczelne kłamstwo – kłamstwo ściśle odpowiadające Mackiewiczowskiej definicji kłamstwa bolszewickiego (czyli kiedy bolszewik na sufit biały mówi „czarny” i dodaje, że ten, kto twierdzi inaczej, jest wrogiem i zdrajcą) – napisał prof. Jacek Bartyzel na Facebooku.

– Zwłaszcza ostatnie dni pokazują, że prawdziwym wrogiem dla PiSu nie jest lewactwo i PO, bo z nimi to zwykle okładanie się po r***ch pijanych gości na wiejskim weselu, ale Konfederacja, bo ona podważa ich monopol na patriotyzm, który sobie prawem kaduka przywłaszczyli – dodał profesor [cenz. red. Kr].

W komentarzach pojawiły się też ataki w stylu „a TVN to lepsze”. Twierdzono też, że Konfederacja jest agresywna względem PiS.

– Mój post nie dotyczy PiS, tylko telewizji PUBLICZNEJ, która powinna zachowywać przynajmniej minimum przyzwoitości i bezstronności, a nie być ordynarną tubą partii rządzącej i zniesławiać jej konkurentów – skwitował prof. Jacek Bartyzel.

facebook.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.