„Przeprosiny” w zakłamanej TVP przebijają wszystko. Po prostu trzeba to zobaczyć (WIDEO)

„Wiadomości” TVP nakazem sądu miały wyemitować przeprosiny wobec Konfederacji za kłamstwo na temat omawianego sondażu. Zamiast tego wyemitowały materiał pełen manipulacji, komentarzy i kolejnych kłamstw.

Materiał zaczął się od wprowadzenia Danuty Choleckiej, która nazwała wyrok sądu „jednym z najbardziej kuriozalnych wyroków polskiego sądownictwa”.

W materiale Marcina Tulickiego odczytano ledwo widoczne przeprosiny, podano pełne wyniki sondażowe i zobrazowano, jak wówczas wyglądałby rozkład sił w Sejmie. Co ciekawe, nie tylko Konfederacja miałby mieć jedynie jedno miejsce, ale posłów w Sejmie zrobiło się 461.

Podano też komentarz Michała Karnowskiego ze skrajnie propisowskiego portalu wpolityce.pl i tygodnika „Sieci”. Skłamano też, że pracownica TVP nie mogła uzyskać szczegółowych wyników badania od pracowni ani od redakcji „Super Expressu”, dla którego zrobiono sondaż. Tymczasem w artykule omawiającym go SE wyraźnie zaznaczył, że „wyniki najnowszego sondażu przeprowadzone na zlecenie »Super Expressu« pokazują, że do Sejmu weszłaby także Konfederacja”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.