„Przerwałam ciążę, bo urodziłabym chłopca”

Członkini skrajnego ruchu neo-feministycznego wyznaje w Internecie, że zamordowała swoje dziecko przed jego narodzinami, ponieważ miało się urodzić ono jako chłopiec. Napisała również, że gdyby miała zrobić to jeszcze raz, zrobiła by to w mgnieniu oka.

Kobieta o pseudonimie Lana opowiedziała swoją historię zatytułowaną „I Aborted My Baby – Because it was a Boy” na portalu injusticestories.com. Na wiosnę 2012 roku okazało się, że była w ciąży. Pieniądze potrzebne do utrzymania dziecka nie byłyby dla niej problemem, tak jak sam fakt ciąży, na który wyraziła swoją gotowość. Jednak wszystko zmieniło się po badaniu USG, kiedy to dowiedziała się, że pod sercem nosi chłopca.

„Nie mogłabym wnieść kolejnego potwora na ten świat, już i tak mamy wystarczająco wrogów” – pisała.

Lana opisuje dokładnie, gdzie rozwijała się jej mizoandria. Pracowała dla „Feminist Movement” (Ruchu Feministycznego) i „Occupy Wall Street” w San Francisco. Członkinie skrajnego skrzydła tej organizacji próbowały stworzyć świat bez mężczyzn. Opowiada o tym nowy dokument „She’s Beautiful When She’s Angry” (TUTAJ),  ukazujący organizacje takie jak „The Furies”  i „a Washington” , które zrzeszają amerykańskie kobiety (głównie lesbijki).

Lana napisała, że nie mogłaby wychowywać swojego syna, bo cały czas stykałby się w swoim życiu z mężczyznami. Ci z kolei zmieniliby pewnie jego wyobrażenia i poglądy o mężczyznach, które przekazałaby chłopcu matka. Na to Lana nie mogła pozwolić. „Wiedziałam co mam zrobić. Dla mnie to doświadczenie (aborcja) było wyzwoleniem. Jeśli klątwa powróci, zrobię dokładnie to samo, jeszcze raz”- pisała w swoim orędziu do kobiet.

Jej historia jest jednak tylko jedną ze stron medalu zwanego Gendercide, a będącego systematycznym mordowaniem w łonach matek osób o określonej płci. Były prezydent USA, Jimmy Carter nazwał to zjawisko „najgorszym nadużyciem praw człowieka na ziemi”. „Najgorsze statystyki jakie znam, to te, w których widnieją informacje o tym, że 160 milionów dziewczynek zostało zamordowanych po urodzeniu, lub abortowanych w czasie ciąży, kiedy tyko rodzice dowiedzieli się że płód jest płci żeńskiej” – pisał w liście do Davida Lettermana.

Czytając takie i podobne historie, można zadać sobie pytanie o to, dlaczego człowiek ginie z powodu posiadania określonego zestawu chromosomów?  Jedna z czytelniczek wpisu Leny, Rebecca, odpowiedziała na to pytanie następująco: „Dlatego, że dziś  można zabijać jawnie. Kiedy zalegalizujesz zabójstwo  grupy ludzi z jakiegoś powodu, zawsze znajdzie się  kolejny powód do zabójstwa.”

Matt/lifesitenews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.