Radca prawny Anna Kubala: Zakaz przemieszczania się w nowy rok bezprawny, jego egzekwowanie również takie będzie

Radca prawny Anna Kubala co pewien czas przygląda się ogłoszeniom rządu i proponowanym zmianom wprowadzanych pod pretekstem tzw. pandemii. Tym razem zapoznała się z propozycją zakazu przemieszczania się w okolicach nowego roku. Jak stwierdziła, takiego zakazu obecnie rząd nie może wprowadzić .

Na sam początek posta Kubala apeluje, by „przestać wierzyć w prawo telewizyjne”.

– Proponowany (jeszcze nie jest wprowadzony!!!) przez MZ zakaz przemieszczania się od godz. 19:00 31.12 2020 r. do 6:00 01.01 2021 r. jest niezgodny z Konstytucją, BEZPRAWNY, gdyż:zgodnie z art. 52 ust. 1 Konstytucji „każdemu zapewnia się wolność poruszania po terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”, dalej w art. 52 ust. 3 wolność ta może podlegać ograniczeniom określonym w ustawie. Wprowadzenie tzw. „godziny policyjnej” będzie nielegalne i nielegalne będzie egzekwowanie zakazu poruszania się i nakładania jakichkolwiek kar – napisała na Facebooku radca prawny Anna Kubala.

– Ograniczenia wolności poruszania może nastąpić tylko przez wprowadzenie STANU KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ ZGODNIE Z ART. 233 UST. 1 KONSTYTUCJI: w stanie klęski żywiołowej można ograniczyć prawa określonej w art. 52 ust. 1 (wolności poruszania się) – podkreśliła.

– Proszę pamiętać, iż od posłuszeństwa zginęło więcej ludzi niż od rewolucji – podsumowała.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

4 thoughts on “Radca prawny Anna Kubala: Zakaz przemieszczania się w nowy rok bezprawny, jego egzekwowanie również takie będzie

 • Avatar
  20 grudnia 2020 at 17:25
  Permalink

  Ma Pani rację, a tak wogóle kto im takie prawa dał? żeby nas traktować jak swoją własność. Trzeba się zorganizować i coś z tym zrobić, ale kto? Kto to zrobi jak większość młodego, chodź nie tylko młodego społeczeństwa goni za piniądzem, albo narkotykami, co to się porobiło z tymi ludźmi🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Reply
  • Avatar
   21 grudnia 2020 at 09:39
   Permalink

   Kto dał im takie prawa? Obywatele, przez swoją bezczynność, apatię i spolegliwość. A także przez wcześniejsze bezmyślne głosowania.

   Reply
 • Avatar
  20 grudnia 2020 at 23:10
  Permalink

  Trzeba ta bande pogonic i to szybko

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks