Raport na podstawie ustawy 447 w tym miesiącu? Opóźnienie publikacji z powodu „tarć różnych grup interesów w USA”

Zaległy raport o stanie restytucji mienia pożydowskiego może pojawić się w tym miesiącu, jak informuje Marcin Makowski w „Do Rzeczy”. Opóźnienie wynika z powodu starć „różnych grup interesów w USA”.

– Tarcia różnych grup interesów w USA powodują, że do dziś nie pojawił się raport o stanie restytucji mienia pożydowskiego w Europie, do którego przygotowania zobowiązany został amerykański Departament Stanu. […] Jak jednak ustaliło „Do Rzeczy”, dokument może pojawić się dopiero teraz – czytamy w „Do Rzeczy”.

Ustawa 447 zakładała, że raport zostanie opublikowany w listopadzie ubiegłego roku. Opóźnienie wynika ze starć interesów „wojskowych i energetycznych”.

– W kontekście raportu o nas jako „najbardziej antysemickim” narodzie warto wiedzieć jaka plotka krąży po Warszawie: w @StateDept jest już gotowy raport pisany na bazie ustawy 447. Część dotycząca Polski jest podobno miażdżąca. Publikacja będzie trzęsieniem ziemi w relacjach z USA pisał pod koniec listopada poseł Krzysztof Bosak.

– Musi być opublikowane. To wynika z ustawy 447. Na tym właśnie ona polegała i dlatego jest niebezpieczna. Ta ustawa nakierowała amerykańską dyplomację na antypolskie tory. Teraz podobno redagują to tak żeby trochę owinąć w bawełnę istotę sprawy – dodał lider Konfederacji.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.