Rebecca Kiessling w Toruniu

YouTube

Już jutro w Centrum Dialogu im. Jana Pawła II pojawi się Rebecca Kiessling, amerykańska prawniczka i obrończyni życia. Spotkanie organizowane przez Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris odbędzie się o godzinie 17.

„O prawie do urodzenia się z perspektywy USA” – taki tytuł nosić będzie wykład, który mec. Rebecca Kiessling wygłosi jutro w Toruniu. Chętni do jego wysłuchania spotkają się w Centrum Dialogu na placu bł. Stefana Frelichowskiego. Spotkanie planowane jest na dwie godziny. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie z języka angielskiego. Wydarzenie objęte jest patronatem Komitetu Honorowego, w skład którego wchodzi czterech profesorów: Jacek Bartyzel, Tadeusz Jasudowicz, Wojciech Polak i Waldemar Rozynkowski. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Panią Kiessling zaproszono także do udziału w programie telewizyjnym „Warto Rozmawiać”, który zostanie wyemitowany dziś o 22.25 w TVP 1. – Skoro Rebecce Kiessling uniemożliwiano spotkanie ze studentami na polskich uczelniach, zapraszamy ją do programu, aby przekonać się czy świadectwo kobiety urodzonej wskutek gwałtu jest sprzeczne z misją uniwersytetu –  zachęca prowadzący program Jan Pospieszalski.

MGOT

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.