Republikański deputowany zbojkotuje przemówienie Franciszka

Katolicki polityk, republikanin Paul Gosar, chce zamanifestować sprzeciw wobec papieskiego przemówienia w Kongresie. Zdaniem polityka fakt, iż Franciszek nie poruszy tematu prześladowania chrześcijan, a zajmie się globalnym ociepleniem, jest wyjątkowo rozczarowujący.

– Gdyby papież trzymał się standardowej chrześcijańskiej teologii, stałbym w pierwszym rzędzie. Gdyby papież angażując swój moralny autorytet wypowiadał się przeciwko brutalnemu islamowi, to bym wiwatował. Jeśli papież wzywałby narody Zachodu do ratowania prześladowanych chrześcijan Bliskiego Wschodu, wspierałbym go całym swoim sercem – mówi Gosar. – Jeśli papież zamierza większość czasu spędzić na promowaniu wadliwej polityki klimatycznej, to nie będę w tym uczestniczył – dodaje deputowany.

Gosar podkreśla, iż papieska wizyta w Kongresie to doskonały moment, by zwrócić uwagę Ameryki i świata na problemy prześladowań chrześcijan na Bliskim Wschodzie czy zabijania nienarodzonych dzieci w Stanach Zjednoczonych. „Okazją do wezwania rządów do właściwego zajmowania się prześladowaniami i egzekucjami chrześcijan i mniejszości religijnych, do zajęcia się bezsensownymi i haniebnymi mordami popełnianymi przez Państwo Islamskie i inne organizacje terrorystyczne” – wymienia Gosar. – „Byłoby to okazją do podjęcia kwestii zniewolenia i gwałtów na chrześcijańskich kobietach i dzieciach, zajęcia się zaplanowanym, tolerowanym i dotowanym ludobójstwem nienarodzonych dzieci, dokonywanym przez Planned Parenthood i całe społeczeństwo, wreszcie, okazją do skoncentrowania naszych priorytetów na dobru, a nie na złu” – kontynuuje republikański polityk.

MGOT/pch24

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.