Rozbito gang przemytników imigrantów

Włoskie służby przy współpracy z węgierską i słoweńską policją rozbili gang przemytników imigrantów. Zatrzymani to Pakistańczycy mieszkający we Włoszech, którzy obiecywali ludziom przerzut do Włoch lub dalej, wgłąb Unii Europejskiej. Za swoje usługi szajka żądała tysiąc euro od osoby.

foto: YouTube
foto: YouTube

Z informacji podanych przez służby wynika, że gang działał w Mediolanie. Szajka Pakistańczyków przerzucała imigrantów w ciężarówkach. W jednym wozie mieściło się nawet 40 osób. Za podróż do UE przemytnicy żądali tysiąc euro od osoby.

Gang organizował przede wszystkim transporty Pakistańczyków i Afgańczyków. Trasa rozpoczynała się w Budapeszcie i kończyła w Lombardii. – Posługiwali się przede wszystkim wynajętymi ciężarówkami. Po przekroczeniu granicy imigranci byli porzucani przy drodze” – informuje jeden z portali informacyjnych.

Media we Włoszech od dłuższego czasu podkreślały, że wśród imigrantów przebywających we Włoszech, dużą część stanowią Pakistańczycy. Do tej pory nie wiadomo jednak było, że ludzie dostają się do kraju innymi szlakami niż drogą morska. Policja zatrzymała już cztery osoby, które zostały oskarżone o przemyt nielegalnych imigrantów. Zatrzymani to Pakistańczycy, mieszkający we Włoszech.

Mas/ pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.