Rząd planuje zakup 3 mln szczepionek. „Pandemia grypy”

Łącznie trzy miliony szczepionek ma zakupić rząd w Warszawie. Jak poinformował wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, wkrótce połowa tej ilości trafi do Polski. Oprócz tego w planach jest zakup drugiej połowy.

– Wiemy, jak jest to ważne w tym okresie jesiennym, kiedy może się pojawić pandemia grypy. Chcemy, żeby szczególnie grupy ryzyka, czyli personel medyczny, osoby po 65. roku życia, pensjonariusze DPS-ów byli objęci tą szczepionką – powiedział wiceminister Kraska.

– Ta decyzja będzie podjęta pod koniec sierpnia, tydzień czy dwa przed rozpoczęciem roku szkolnego – dodał zapytany o to, czy szczepionki będą aplikowane na koszt podatnika.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Rząd planuje zakup 3 mln szczepionek. „Pandemia grypy”

  • Avatar
    30 lipca 2020 at 18:35
    Permalink

    Niestety min. Szumowski, prof. medycyny oraz jego uczeni doradcy nie wiedzą, że grypa i koroawirus wzajemnie się wykluczją. Bardzo to łatwo sprawdzić patrząc na statystyki. Od marca gwałtownie zmalała w Polsce ilość zachorowań na grypę i jest mniejsza niż w ubiegłych latach. Poza tym, jest podejrzenie (opublikowano na ten temat artykuł naukowy), że masowe szczepienia na grypę w tzw. bogatych krajach Zachodu doprowadziło do tego, że ilość zgonów na COVID-19 jest w nich 10-20 razy większa niż w Polsce. W Polsce zmarło statystycznie ok. 50 osób na milion mieszkańców, podczas gdy we Włoszech i Wielkiej Brytanii, gdzie stosowano masowe szczepienia na grypę, ponad 600 na milion, a w Beligii ponad 800 na milion. To wszystko świadczy jedynie o „uczonej niewiedzy” naszego Ministerstwa Zdrowia.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks