Rzecznik PiS atakuje obywatelski projekt #STOP447. „Tylko PiS jest gwarantem”

Rzecznik PiS Anita Czerwińska wmawia, że „zgłaszanie obecnie jakichś projektów »anty-447« jest bezsensowne”, zaś „większość parlamentarna i rząd PiS są gwarantem, że jakiekolwiek próby działań na szkodę Polski i polskich obywateli będą nieskuteczne”.

Wczoraj Roty Niepodległości ogłosiły zebranie ponad 200 tys. podpisów pod projektem #STOP447. – Posługując się nomenklaturą pokerową możemy powiedzieć: „sprawdzamy” panie Jarosławie Kaczyński. Chcemy wiedzieć, na kogo Polacy, patrioci, mają głosować w drugiej turze wyborów prezydenckich, czy faktycznie na „dobrą zmianę”, która ma nam dać wspaniały kraj, który dba o własne interesy – mówił Robert Bąkiewicz.

PiS już przystąpił do ataku na Polaków. – Polska żadnych zobowiązań nie ma. I to zarówno z punktu widzenia prawa, jak i z punktu widzenia elementarnej moralności i sprawiedliwości. Nie jesteśmy nikomu nic winni – mówiła rzecznik PiS Anita Czerwińska.

Przywróciła też pisowski zwrot dezinformacyjny, jakoby chodziło o reparacje wojenne, a nie kwestię mienia bezspadkowego znacjonalizowanego przez PRL. – Twierdzenie, że mamy płacić za Niemców, to ohydne zamienianie ofiary i kata miejscami – wmawiała.

– Sprawa zwrotu mienia obywatelom amerykańskim pochodzenia żydowskiego jest całkowicie uregulowana. Od blisko 60 lat mamy podpisaną w tej sprawie z Amerykanami umowę. Polska jest pod tym względem całkowicie bezpieczna – przekonywała. W dalszej części wysnuła nawet tezę, że… to „dawanie możliwości atakowania Polski”.

– Zgłaszanie obecnie jakichś projektów „anty-447” jest bezsensowne. – Każda ustawa może zostać zmieniona, jeśli taka będzie wola Sejmu. Jedynie większość parlamentarna i rząd PiS są gwarantem, że jakiekolwiek próby działań na szkodę Polski i polskich obywateli będą nieskuteczne – przekonywała.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.