Rzymkowski po przejściu do PiS nie widzi zagrożenia w ustawie 447

Tomasz Rzymkowski/fot. YouTube/Media Narodowe

Były „antysystemowy” poseł Kukiz’15 a obecnie PiS Tomasz Rzymkowski już nie widzi zagrożenia w ustawie 447. Jak zapewnił, „nasz porządek prawny w zupełności nas zabezpiecza”.

– Wyrzucenie z porządku obrad ustawy w sprawie żydowskich roszczeń jest dla Polaków upokarzające – mówił w maju poseł Rzymkowski. – Polska już nie na kolanach, tylko leży plackiem przed Przedsiębiorstwem Holokaust – zapewniał i dodawał, że miała miejsce „totalna kompromitacja i blamaż Prawa i Sprawiedliwości”.

Wszystko się jednak zmieniło, gdy przyjęto go do PiS, z którego ma szansę na wejście do Sejmu.

– W tej chwili trzeba o to pytać pana marszałka Tyszkę, bo to on jest przedstawicielem wnioskodawców. Ja za pośrednictwem internetu dowiedziałem się, że nie jestem przedstawicielem tego projektu ustawy – powiedział w rozmowie z należącą do spółki Fratria telewizji „wPolsce.pl”. Dodał, ze jego obecnym zdaniem zagrożenie mienia bezspadkowego jest w tej chwili minimalne.

– Co prawda był list amerykańskich senatorów do sekretarza stanu, ale takich listów senatorzy wykonują bardzo dużo do administracji federalnej, prezydenckiej. To nie jest istotne. W mojej ocenie, nasz porządek prawny w zupełności nas zabezpiecza – wmawiał poseł.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.