Niewolnice na sprzedaż w Internecie

foto: Pixabay
foto: Pixabay

Coraz częściej w sieci można natrafić na ogłoszenia zachęcające do kupna kobiet. Członkowie Państwa Islamskiego bez skrępowania oferują niewolnice seksualne w Internecie.

„Ona jest na sprzedaż”, „Do wszystkich braci myślących o kupnie niewolnicy, ta kosztuje 8 tys. dolarów” i „Kolejna niewolnica, także za 8 tys. dolarów. Tak, czy nie? ” – ogłoszenia o tej treści zamieszczał m.in. na Facebooku jeden z bandytów z Państwa Islamskiego. Ewentualni kupcy mogli obejrzeć „towar” na fotografii. Młode, na oko osiemnastoletnie kobiety zostały wystawione na sprzedaż. Chętnych było wielu, pod zdjęciami toczyły się swoiste targi. Oceniano wygląd kobiet, pytano m.in., czemu jedna z nich nie nosi chusty i czy posiada jakieś „specjalne umiejętności”. „Nie mają. Wysoka cena wynika z dużego popytu” – tłumaczył handlarz niewolnicami.

Mężczyzna, który zamieszczał ogłoszenia, to Abu Assad Almani – znany dżihadysta, posiadający niemiecki paszport. Portal almasdarnews.com sugeruje, iż sprzedawane kobiety to jazydki. Przy fotografii jednej z niewolnic pojawiają się słowa: „Sugeruję wam wziąć ślub a potem przyjechać do dawlah” (chodzi o terytorium Państwa Islamskiego), co wskazuje, że oferta przeznaczona jest dla dżihadystów spoza terenów IS.

foto: twitter.com/Ezidi2
foto: twitter.com/Ezidi2

MGOT/tvn24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.