Skąd oni wzięli teraz 100 tys. podpisów? Nawet 19 kandydatów w wyborach. Wśród nich Jakubiak, Tanajno, Żółtek i Potocki

PKW w nocy opublikowała zaktualizowany stan kandydatów, którzy zebrali wymaganą do startu w wyborach liczbę podpisów. Jeśli PKW pozytywnie zweryfikuje wszystkie, będziemy mieli aż 19 kandydatów na prezydenta w wyborach.

Do niedawna potwierdzonych było sześciu kandydatów. Byli to Krzysztof Bosak, Władysław Kosiniak-Kamysz, Szymon Hołownia, Małgorzata Kidawa-Błońska, Andrzej Duda i Robert Biedroń. Obecnie zaś lista znacznie się poszerzyła.

Na liście znaleźli się: Marek Jakubiak, Piotr Stanisław Bakun, Sławomir Adam Grzywa, Leszek Samborski, Grzegorz Sowa, Jan Zbigniew Potocki – używający wobec siebie tytułu prezydenta II RP, Kajetan Wojciech Pyrzyński, Stanisław Józef Żółtek, Romuald Tadeusz Starosielec, Mirosław Mariusz Piotrowski, Waldemar Włodzimierz Witkowski, Andrzej Voigt i Paweł Tanajno.

– To właśnie nazwiska tych kandydatów znajdziemy na kartach do głosowania, o ile PKW pozytywnie zweryfikuje podpisy zebrane przez ich komitety – czytamy na propisowskim portalu wpolityce.pl, które jako pierwsze poruszyło sprawę.

Jak w czasie ograniczenia w przemieszczaniu się oraz zmniejszonego ruchu ludzi udało się zebrać 100 tys. podpisów aż tylu kandydatom?

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.