Skandal przed debatą. Wstydzący się swojego nazwiska producent żądał usunięcia polskiej flagi (WIDEO)

Krzysztof Bosak opublikował nagranie z awantury w studiu TVP, które miało miejsce około 20 minut przed rozpoczęciem wczorajszej debaty. Mężczyźni, którzy nie chcieli przedstawić się z nazwiska żądali usunięcia polskiej flagi ze stanowiska posła Konfederacji Jacka Wilka.

– Z naszym sztabem nie było żadnego ustalenia, że nie wolno wnieść flagi – mówi na nagraniu Krzysztof Bosak dodając, że „na ostatniej debacie była flaga ustawiona i nie było żadnych uwag w tym temacie”.

– Nie, nie było ustalenia. Flagę wnieśliście państwo bez naszej zgody – odpowiada nieznana osoba.

– To jest stanowisko naszego kandydata i nie macie w tej kwestii nic do powiedzenia. – Przepraszam, my jesteśmy gospodarzem tego wydarzenia, w związku z tym to my ustalamy reguły, które wspólnie ustaliliśmy na spotkaniu. I proszę mnie nie nagrywać – odpowiedział nieznajomy.

Bosak pozostał nieugięty. – Proszę nie dotykać naszego stanowiska. […] I proszę się przedstawić, bo nie wiem, kim pan jest – mówił lider Konfederacji.

– Jestem producentem tego widowiska – powiedział pracownik TVP najwyraźniej wstydząc się swojego nazwiska, którego nie ujawnił, gdyż „jest to rzecz prywatna”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.