Skandaliczny ban adminów Marszu Niepodległości na Facebooku. Tym razem za AK?

Jerzy Wasiukiewicz poinformował o skandalicznym komunikacie wskazującym, że albo Facebook cenzuruje historię polski albo po prostu chce „uwalić” profil narodowego portalu. Administratorzy profilu Marsz Niepodległości otrzymali miesięcznego bana za… post o wykładzie na temat 77. rocznicy powstania Armii Krajowej!

CZYTAJ TEŻ: TYLKO U NAS! Wasiukiewicz o blokadzie „Dziennika Narodowego”: To blokada o charakterze politycznym. Wielokrotnie blokowano wcześniej konta administratorów

Jerzy Wasiukiewicz poinformował o kolejne blokadzie kont administratorów profilu Marszu Niepodległości na Facebooku. Screen z komunikatem od administracji serwisu jednak zwala z nóg.

– 77. rocznica powstania AK. Wykład Wojciecha Kempy – głosi treść posta, który – zdaniem administracji Fb – jest niezgodny ze standardami społecznościowymi.

– Na Facebooku bez zmian. Kilku adminów i redaktorów fp Marsz Niepodległości, w ramach odpowiedzialności zbiorowej, czyli typowych standardów totalitarnych, przepraszam Facebooka, dostało bana na 30 dni za… jak widać na obrazku – napisał na Twitterze Wasiukiewicz.

https://twitter.com/WasiukiewiczJ/status/1095222216818593792

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.