Skanowanie dzieci w Los Angeles? Aplikacja od Billa Gatesa dla szkół będzie gromadziła dane medyczne i szczepienne. „Element tresury” (WIDEO)

Szkoły w dystrykcie szkolnym Los Angeles wprowadzają w życie obowiązek korzystania z aplikacji „Daily Pass” (ang. Codzienna Przepustka) od koncernu Microsoft. Aplikacja z założonej przez Billa Gatesa korporacji będzie zbierała dane medyczne o dzieciach, m.in. stan zdrowia oraz szczepienia. Aby dziecko mogło wejść do szkoły, będzie musiało każdego dnia skanować osobisty kod QR.

„Daily Pass” będzie zbierać dane o dzieciach w zakresie stanu zdrowia, wyników testów na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 oraz szczepieniach. Jedynie „bezpieczne” dzieci będą wpuszczane do szkoły. Kody QR otrzymają także pracownicy szkół.

Aplikacja od korporacji Billa Gatesa będzie pozwalała na wejście do szkoły jedynie na jeden dzień. Skanowanie kodu będzie musiało odbywać się więc każdego dnia. Uczeń będzie musiał udostępnić swój kod QR do zeskanowania, będzie miał także mierzoną temperaturę.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Poniżej przetłumaczony spot aplikacji Daily Pass od Microsoftu.

– To wejście w życie czegoś, co wiele osób nazwałoby „szurowską teorią spiskową” […] ale niestety jest to rzeczywistość – ocenił Dominik Cwikła w Mediach Narodowych. – Problem jest tutaj na wielu płaszczyznach. Kwestia przyzwyczajania do inwigilacji. Małe dziecko […] będzie przyzwyczajone do tego, że jakaś korporacja zbiera o nim dane, do tego medyczne […]. To jest w moim przekonaniu jakiś element tresury. Że nawet nie państwo, a korporacja zbiera sobie dane – wyjaśnił założyciel naszego portalu.

– Po drugie, aby wejść do szkoły trzeba dać się zeskanować. Jak to w ogóle brzmi? To jest chore w moim przekonaniu, ale prawdziwe – podkreślił Cwikła.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Skanowanie dzieci w Los Angeles? Aplikacja od Billa Gatesa dla szkół będzie gromadziła dane medyczne i szczepienne. „Element tresury” (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.