Sommer komentuje zdjęcie z „księżną” Jarosławską-Sapiehą. „Konfederacja powinna szybciej reagować”

Angelika Jarosławska-Sapieha, z nieznanych przyczyn niezwykle mocno faworyzowana przez posła Jacka Wilka, niedawno ogłosiła zaangażowanie się w politykę w Polsce.

– Obejrzałem „konferencję” Pani Księżnej od Białej Róży i muszę powiedzieć, że wydmuszki wypuszczane przez stare Kiejkuty są co raz bardziej beznadziejne. Panowie z @KONFEDERACJA_ czy ta Pani jest dalej w waszej formacji lub z wami współpracuje? – napisał jeden z internautów na Twitterze.

Dariusz Giej, działacz Konfederacji odpowiedział zdjęciem „księżnej” Jarosławskiej-Sapiehy z ministrem Czaputowiczem. – Jak brzmiało pytanie? – dopisał.

Angelika Jarosławska-Sapieha budzi wielkie zainteresowanie mediów. Ożeniona z ukraińskich oligarchą Egonem Sapiehą, w ciągu zaledwie półtora miesiąca od ślubu otrzymała wniosek rozwodowy. „Onet” informował o jej problemach z ukraińskimi służbami, pojawiły się też oskarżenia o długi.

Z nieznanych przyczyn, bardzo mocno w sieci broni jej poseł partii KORWiN Jacek Wilk.

– Konfederacja powinna szybciej reagować na szycie ruskich onuc. Własnie poprzez prezentację takich uwikłań – zauważa Tomasz Sommer, redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”.

– Niestety pan Wilk zamiast się rzetelnie wytłumaczyć woli banować swoich wyborców. A Konfederacja milczy zamiast odwinąć PIS – zauważa Rafał Wójcik.

https://twitter.com/Rafal_Wojcik_/status/1147588023258927104

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.