Sondaż miażdżący TVP. Ponad połowa uważa, że poziom programu spadł

twitter.com/Duke_Nukem_PL

SW Research na zlecenie rp.pl wykonało sondaż na temat opinii o TVP. 55 proc. ankietowanych uważa, że przez ostatnie półtora roku „Wiadomości” obniżyły swoją jakość. Przeciwnego zdania jest ponad 10 proc.

Przepytano 800 osób. 55 proc. z nich stwierdziło, że w ciągu ostatniego półtora roku poziom „Wiadomości” obniżył się pod względem jakości. 19 proc. uważa, że jest bez zmian, zaś zaledwie 14 proc. uważa, że jakość się poprawiła. 11 proc. nie miało zdania na ten temat.

To nie pierwsze doniesienia o fatalnych opiniach wobec państwowej telewizji. Według danych Nielsen Audience Measurement za I półrocze 2017 roku widownia – w porównaniu z danymi sprzed dwóch lat – spadła aż o 25 proc. Oznacza to, że od oglądania rządowej stacji odeszło 860 tys. i pozostało ich 2,6 mln. W efekcie TVP stracił pozycję lidera na rzecz programu „Fakty” w TVN.

Ostatnio o „Wiadomościach” bardzo krytycznie wypowiedział się Maciej Orłoś, dawny prezenter „Teleexpressu” w TVP. – Obejrzałem właśnie fragment programu – o Trybunale Konstytucyjnym i Sądzie Najwyższym. To był prawdziwy thriller – podróż do przeszłości. Ten materiał był w 100 proc. w stylu Dziennika Telewizyjnego – skomentował na Facebooku dziennikarz. Więcej o tym można przeczytać TUTAJ.

wp.pl, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.