Spięcie pomiędzy Koreami. Kim Dzong Un nadał sobie nowy tytuł, który sugeruje przygotowanie do wojny

Kim Dzong Un/fot. Twitter Fronda.pl – Portal Poświęcony

Kim Dzong Un, szef północnej części Korei zajmowanej przez komunistów do szerokiej listy tytułów dołączył kolejny. Szef KRLD jest teraz nazywany „Najwyższym Przedstawicielem Całego Narodu Koreańskiego”.

Tak sformułowany tytuł sugeruje roszczenie Kim Dzong Una do władzy nad całym Półwyspem Koreańskim. Seul zareagował na to zaniepokojeniem.

Tytuł ten pojawił się po raz pierwszy w relacjach północnokoreańskich mediów z dwudniowego posiedzenia wybranego w marcu parlamentu. Kim Dzong Un został wybrany jego przewodniczącym i od tego momentu media tego kraju non stop używają tytułu Najwyższego Przedstawiciela Całego Narodu Koreańskiego.

Kimowie mieli już tytuły szacownego, mądrego, wyjątkowego, niezrównanego przywódcy; ojca narodu; syna komunistycznej przyszłości; wskazującego drogę promienia słońca; przywódcy partii, kraju i armii; ukochanego ojca; jaśniejącego słońca XXI wieku; wielkiego człowieka, który zstąpił z nieba; zbawiciela czy wielkiego obrońcy.

Ten nie jest może tak nacechowany pozytywem, jednak wprost odnosi się do terenów, które obecnie są poza władzami Pjongjangu. Wywołuje to niepokój wśród mieszkańców Korei ze stolicą w Seulu.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.