Sprzedaje organy dzieci, bo chce kupić samochód

– Chcę sobie kupić Lamborghini – przyznaje dr Mary Gatter z Planned Parenthood, zaraz po zakończonych negocjacjach ze swoimi klientami (w rzeczywistości – dziennikarzami śledczymi), z którymi ustaliła cenę 100 dolarów za jeden organ.

Prezes nie chciała zdradzić ceny otwarcia, ponieważ, jak twierdziła, podający takie dane są od razu skazani na straty, jednakże za sumę 100 dolarów wyraziła zgodę. Kiedy dziennikarze pokazali nagranie stojącej na czele Planned Parenthood Cecile Richards, odcięła się ona od jego treści, stwierdzając, iż Gatter przedstawia przekłamany obraz organizacji. Podkreśliła, że wprawdzie nagranie kompromituje samą Gatter, ale jej zdaniem w żadnym stopniu nie stanowi dowodu na nielegalną działalność organizacji, zaś narządy zabitych dzieci mogą być wydawane, jeżeli nie jest to związane z handlem.

Dr Richards twierdzi ponadto, że w Planned Parenthood „nie jest dla pieniędzy i nie chce zostać oskarżona o handel ludzkimi organami”. Zapowiedziała, że ogólnie klinika nie łamie procedur ani protokołu, jednak „z użyciem specjalnego małego argumentu” wszystko się da  włącznie z tym, by tak zabić dziecko, by nie zostały uszkodzone jego organy wewnętrzne.

Pitz/LifeSiteNews.com, prawy.pl

 

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz