Spurek zachęcała w absurdalny sposób do przekazania 1 procenta. Zwolenniczka prawa do mordowania nienarodzonych dzieci upominała się o prawa osób z niepełnosprawnością, okraszone fotografią z dzieckiem (FOTO)

Lewicowa unioposeł, dr Sylwia Spurek zachęciła swoich fanów na Instagramie do przekazania 1 procenta podatku. Oprócz oczywistych dla jej środowiska celów – jak „praw osób LGBT+”, „praw zwierząt” i „praw kobiet”, odwołała się też do… praw osób z niepełnosprawnością. Biorąc pod uwagę, że wśród postulatów lewicy jest prawo do mordowania nienarodzonych dzieci również z przyczyn eugenicznych, taki postulat zaskakuje.

– Ten weekend to ostatnia chwila składania deklaracji podatkowej. Wszystkim, którzy i które jeszcze się zastanawiają, komu oddać swój 1 proc., przypominam: wybierzcie mądrze, wybierzcie słuszny cel! Oddajcie swój 1️ proc. organizacji, która dobrze wykorzysta te środki na walkę o to, co dla Was istotne – napisała na Instagramie unioposeł Spurek.

Obok tzw. „praw kobiet” – pod którym to pojęciem lewica rozumie m.in. prawo do mordowania nienarodzonych dzieci – pojawiły się… prawa osób z niepełnosprawnością, zilustrowane dziewczynką z Zespołem Downa.

Czy lewicowa unioposeł wie, że wg „logiki” aborcjonistów, takie dzieci powinno móc się abortować? Tylko w Polsce z przyczyn eugenicznych legalnie i na koszt podatnika morduje się rocznie około tysiąc dzieci, w głównej mierze właśnie z powodu Zespołu Downa.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.