Strona reaktywowana

Po dwóch tygodniach, nasz serwis znowu działa. Poprawiliśmy kwestie wizualne oraz funkcjonalność. Co poprawiliśmy?

Jak możecie zobaczyć, strona ładuje się szybciej. Zmieniono również wygląd slajdera na stronie głównej z polecanymi przez nas materiałami.

Co nas szczególnie denerwowało (i zapewne wpływało też na odbiór treści), w końcu udało się nam naprawić błąd, który usuwał interlinie między akapitami, sprawiając, że wszędzie była jednolita ściana tekstu. Obecnie akapity mają wyraźną interlinię.

Uprościliśmy wybór kategorii do przeglądania i połączyliśmy niektóre działy. Usunęliśmy również podkategorie (które wpływały na szybkość ładowania się strony). Dział religii zamieniliśmy na „Kościół i wiara”, połączyliśmy w jeden „gospodarkę” oraz „prawo”. Ujednoliciliśmy też dział kultury i recenzji. Pozbyliśmy się również podkategorii „wojskowości”.

Na stronie głównej dodaliśmy też polecane wideo, które co jakiś czas będzie wymieniane, dodaliśmy także opcję najpopularniejszych tekstów, które będą aktualizowane co tydzień.

Zmieniliśmy również nieznacznie układ na naszej stronie wykorzystując więcej miejsca po prawej stronie. Można również komentować newsy oraz artykuły bez konieczności podawania maila.

Jeśli dostrzeżecie jakieś błędy, które nam umknęły, prosimy dać znać.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.